| iwanttodestroytheworld a întrebat:

Stiu ca poate vi se pare ciudata intrebarea dar spuneti-mi sunt singura persoana care crede ca sexul oral este...umilitor? Si pentru barbati si pentru femei. E normal sa cred asta?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand iubesti si va satisfaceti impreuna placerile nu vad ce anume e umilitor, mai ales ca femeia atinge orgasmul prin sex oral,pna la urma suntem animale si din pacate uitam asta mereu,si veri nostri cimpanzeii fac asta semn ca si noi facem asta de cand existam ca specie,umilitor e sa isi bata joc cineva de iubirea ta, sa te faca sa suferi, sa plangi mai mereu, sa fie violent, sa te amenite etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil te-ai ratacit intamplator sau pur si simplu din greseala pe acest site din moment ce ai astfel de convingeri. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu ești. Așa era și fosta, doar că s-a plâns de asta doar maică-si, după ce am divorțat. Dar ei îi plăcea să i se facă! rolling on the floor
Și la fel ca tine sunt destui/destule.

| Emilian65 a răspuns:

Da, si eu cred acelasi lucru.

| OldSoul a răspuns:

Depinde cum stai sa pui problema.
Intr-un fel dreptate.
Acum parerile sunt impartite.

| Oana92 a răspuns:

Nu esti singura persoana care crede asta, dar nu inseamna ca e normal sa crezi asta. Nimic nu e umilitor in sex. Organele genitale sunt parte din corpul nostru, iar sarutarea lor produce placere. Ce e umilitor in asta?

| pufulescu a răspuns:

Mda, ce spui tu e o convingere larg raspandita si din acest motiv multa lume nu il practica sau nu recunoaste ca il practica. Daca alegi sa il practici sau nu este o problema de alegere personala dar nu te lua dupa gura lumii sa refuzi asa ceva din start, fara sa fi incercat macar o data. Cum ti-am spus, tara e plina de ipocriti si frustrati, vezi bine si pe site-ul asta cati sunt care nu fac altceva decat sa " sfatuiasca " tinerii sa nu faca sex, de nici un fel.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Ai inhibitii si nu esti pregatita, deci daca vei primi, sau cu timpul si cand te simti pregatita, cu o anumita persoana...Nu o sa mai crezi asta.

| evelinna01 a răspuns:

Nefiind pregatita si daca nu ai practicat niciodata, e normal sa ti se para ceva umilitor sau scarbos. Cred ca multi au trecut prin asta. Dar odata ce incerci sau tii foarte mult la persoana respectiva, parerea se poate schimba happy

| DarkCrina a răspuns:

Nu este. O sa iti schimbi parerea dupa ce practici.