| anonim_4396 a întrebat:

Stiu si cred ca nu este normal ceea va voi intreba...De multe ori mi s-a intamplat sa "am pofta (nu stiu ce altfel de expresie sa pun)" de un sarut, o imbratisare, o mangiere din partea unui baiat. Nu am avut pana acum un iubit {am 12 ani, stiu ca gandesc matur pentru varsta aceasta, dar va rog, nu ma criticati, am nevoie doar de rasp. vostruwinking }, dar indragostita sunt. Nu am avut un iubit pana acum deorece cred (si voi crede) ca "iubitii" de la varsta asta, deterioreaza intr-un fel relatia mea cu scoala. Vreau doar sa "cochetez" cu ideea asta. Dar sa revenim la subiect, de ce de la un timp simt nevoia aceasta? Desi nu am de la cine sa cer astfel de lucruri, tanjesc dupa acestea. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Asta se intampla la varsta adolescentei si nu numai uneori si eu ma simt in astfel de stari[eu am 18] e ceva normal...imi place cum gandesti cand spui ca nu e o varsta potrivita si nu numai in cazul scolii, dar crede-ma ai o varsta prea frageda sa incepi sa suferi din dragoste si la varsta asta "iubitii" cum spui uh au tendinta sa raneasca foarte usor
bravothumbs up mai asteapta pana crezi uh ca esti pregatita, nu uita ceea ce ti se intampla e ceva normal

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Masturbeaza-te.

| nikol a răspuns:

Orice fata tanjeste dupa imbratisari, saruturi...simti nevoia sa iubesti sa sa fii iubita...happy

| Utzuvlad a răspuns:

Pai e ceva asa normal.incepi sa cresti.sa ajungi la pupertate.si din cauza asta ai asa numitele "pofte".