| EnourmousLove0909 a întrebat:

Heii TPU. Sunt intr-o situatie de-a dreptul oribila. Mai intai sa incep cu inceputul ..este vorba despre un baiat. pe care eu il plac de ceva timp. dar aici nu este nimic anormal. acum vine faza anormala : este un baiat de pe un joc! si nu stiu de ce il plac. totul este fara sa vreau.iar eu tot tanjesc sa ne intalnim, dar nu stiu de ce imi pare ca el nu prea vrea. lol, si stam chiar aproape unul de altul (suntem amandoi din Bucuresti). asta da nimereala! dar el de ce nu vrea? pana acum am mers de doua ori la liceul in care invata el ( doar ca sa ii vad liceul+ fac doar cativa pasi si ajung)) iar el habar nu are. stiu, asta da ciudatenie ..simteam (si inca simt) nevoia de a "pasii" pe unde a pasit si el. ma rog, si din toate astea a rezultat ca sunt indragostita lulea de un NECUNOSCUT pe care il CUNOSC de 2 ANI. eu tot vreau sa se dezvolte relatia noastra, dar el nu! pur si simplu nu primesc atentie. mda, si acum intrebarea este : ce pot sa fac? m-am saturat de suferinta.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E amuzant într-un fel... n-ai ce-i face.
Tipul ori nu te place, ori e prea timid și îi e frică că n-o să ducă la nimic bun "întâlnirea" voastră.
Trebuie să ți-l soți din cap dacă nu reușești să-l convingi.
Multă baftă!

| William a răspuns:

Intra pe contul lui, i-ai toate itemele si banii si zi-i ca daca le vrea inapoi trebuie sa va intalniti.winking

| alinamindru a răspuns:

In primul rand as vrea sa te intreb. l-ai vazut cum arata sau v-ati intalnit vreodata?

| EnourmousLove0909 explică (pentru alinamindru):

Da, l-am vazut cum arata... si el pe mine.