| andradamatei075 a întrebat:

Bună,sunt aici pentru a primi un răspuns fără a fi judecată,pur și simplu este teama și este destul de împovărător că nu am cu cine vorbi.
In urmă cu ceva luni am încercat sa am un act sexual cu prietenul meu,nu a fost dus pana la capăt din cauza fricii mele,practic nu s-a întâmplat actul, după aceea la câteva săptămâni a venit la mine și ne-am jucat" oarecum, acesta s-a masturbat după aceea s-a șters de lichid si m-a masturbat clitoridian pe mine, eu știam ca nu as avea de ce sa-mi fac griji dar el a început sa aibă temeri în legătură cu asta..asta seara am decis sa fac un test de sarcina "Barza" l-am făcut pe la ora 8 și a ieșit negativ, am citit pe prospect ca se poate face în orice perioada a zilei și din câte am înțeles dacă au trecut mai mult de 3 săptămâni de la contact" rezultatul este mai concret, s-ar putea ca testul sa fi dat greș?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Barza varza sunteti varzăă

| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu urina colectata la orice ora a zilei.

| andradamatei075 explică (pentru Violleta2022):

Au trecut mai mult de 21 de zile

| dullcat a răspuns:

Buna.Spermatozoizii nu mai traiesc pe suprafete uscate, deci teama ta este nefondata.Iar daca au trecut cateva luni de atunci si ti-a venit menstruatia, e clar ca nu esti insarcinata.

| Hyperion7 a răspuns:

Pentru liniștea ta,mai fă un test, dar mai târziu, vezi ce-ți spune.
Cel mai sigur negativ, dar na, repet, fa-l pentru liniștea ta.

| ywar a răspuns:

Ce jocuri sunt astea? Nu esti insarcinata. Data viitoare sa-si puna un prezervativ si sa presteze bine. Daca nu presteaza bine si are grija doar de el il umilesti si ii dai jet din viata ta. Eventual daca te ajuta fizicul poti sa-i aplici si o corectie fizica intre picioare.

| Miruna333 a răspuns:

Citeste pe net cum se realizeaza conceptia. Daca te freaca cineva, nu ramai gravida. Pare usor sa ramai, dar nu e chiar asa usor.

| FindMyName a răspuns:

Daca stiti ca nu va simtiti pregatiti si aveti frici, nu o mai faceti! Interesati-va mai mult despre sex si cand va simtiti pregatiti atat fizic, psihic cat si pe partea inteligenta...atunci faceti!

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Ce am citit Doamne!

| Bobbi1234 a răspuns:

Ti-a venit sau nu menstruatia? Daca da nu ai de ce sa iti mai faci griji.

| ziustin a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita

| Black6969 a răspuns:

Buna. Mai mult ca sigur da. Am avut aceeasi situatie cu partenera. Putem vorbi. Despre asta oricand