| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca sunt insarcinata daca m-am jucat cu prietenul meu si a ejaculat pe mana mea, apoi m-am sters, ne-am tinut de mana si apoi m-a masturbat el clitoridian? Tin sa mentionez ca sunt virgina. si nu eram nici in perioada fertila.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ce jocuri faci, nu prea te mai văd virgină, dar mai în fine!
Nu este nicio sarcină.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| SilentStriker a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mda. ai dreptate dar ma refeream la himen, ca e intreg happy

| mona a răspuns:

Nu esti insarcinata, n-ai cum sa fi...

| Konata a răspuns:

Ca o femeie sa ramane insarcinata, sperma barbatului trebuie sa ajunga in interiorul vaginului. Spermatozoizii trebuie sa ajunga la ovul ca sa-l fecundeze. Cine spune toate astea? Stiinta. Ma rog, trebuie sa fie in perioada feritila insa o femeie nu poate ramane insarcinata daca barbatul a ejaculat pe mana ei.

| SilentStriker a răspuns (pentru Konata):

Mi-am dat seama ca nu pot ramane insarcinata daca a ejaculat pe mana mea. dar am spus asta pentru ca dupa ce a ejaculat ma masturbat clitoridian happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Dacă nu erai în perioada fertilă, sunt slabe şanse să fi rămas, aşa că stai liniştită.
Nu eşti însărcinată, dar nici virgină nu prea mai eşti tu.
Aveţi grijă, nu vă mai jucaţi aşe prostăşte!
Te pup!

| Ioana2518 a răspuns:

Nu este asa usor sa ramai insarcinata.