| anonim_4396 a întrebat:

sunt alina :* imi place de un baiat care e cu 2 ani mai mare decat mine nu mi sa mai intamplat dar tot timpul ma gandesc la el si imi este rusine sa-i spun ca-l plac o prietena de-a mea i-a spus dar el a respins-o a respins-o intr-un mod foarte urat si imi este groaza sa-i spun ca poate ma va respinge si pe mine nu stiu ce sa fac nu sunt sigura ca ma place.adica se mai uita uneorii la mine si cand ma uit si eu la el nu mai se uita este unpik timid dar vreau sa stiu daca ma place sau nu dar are un comportament foarte urat adica sa comportat foarte urat cu prietena mea as vrea sa nu-l mai plac dar nu potva rog daca puteti ajutati-ma

4 răspunsuri:
| S3ntimentBoY a răspuns:

Spui in fata :X asa o sa zica ca esti curajoasawinking te-as sfatui sa i zici ceva de genu : Stii cami esti simpatic? cam asa. Incearca sa-l ajuti si sa te porti frumos cu el asa incet incet o sa te placa happy si daca te respinge inseamna ca e un nesimtit si oricum sunt milioane de baieti pe pamant succes! funda?

| AndyServerFull a răspuns:

Trebuie sa te dai pe langa el si sa stii sai vorbesti si dupa ce esti 80% sigura pe tine spune-i eu asa fac cu fetele dar eu am un lipici daca tu nu te pricepi sa te faci remarcata in fata lui spune-i in fata si daca te respinge treci la altulbig grin

| nomad14 a răspuns:

Pai spune-i in fata ce simti pentru el si daca te respinge inseamna ca nu e pentru tine, bafta!

| Life97 a răspuns:

Pai daca a respins-o pe prietena ta nu inseamna ca te va respinge si pe tine nu toate fetele sunt la fel poate ai noroc si tine si el la tine incearca, viata este un risc daca nu reusesti cu baiatul asta, nu-i singuru de pe pamant vor mai fi big grin bafta!