| ElenaSalz a întrebat:

Buna, sunt atât de înnebunită după un bărbat încât caut toate metodele de a-l avea înapoi. Știu sigur ca m-a plăcut foarte mult înainte, are impresia ca l-am mințit și nu e tocmai genul de persoana care vorbește despre problemele lui, a fost mereu dezamăgit și ia foarte greu in serios o relație. Ne-am mai văzut din când in când, doar pentru sex, dar eu nu excelez in domeniul asta, deși nu s-a plâns niciodată și continua sa-și dorească. Doar ca nu mai lucram in același loc, nu am unde sa îl mai văd, ce as putea sa fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este insurat, e bine sa-l lasi in pace.

| ℓαυяα a răspuns:

E clar ca te vrea doar pentru sex. Uita l.

| RAY a răspuns:

Sa faci sex mai des, poate se aprinde ceva sau ramai gravida si iti va plati alocatia pentru copil =te ai facut pentru 18 ani, are banii multi? alocatia e in functie de cat castiga el

| Freya1 a răspuns:

Nu are incredere in tine, te cauta doar cand are nevoie sexuala.Nu iti e clar ca doar atat vrea?

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îl uiți.
Nu te iubește, te vrea doar pentru sex.
Nu ai nici măcar un pic de demnitate?

| Hammurabi a răspuns (pentru Andreeush):

Ce legătură are?
Poate face sex cu demnitate. laughing

| sofisis a răspuns:

Pai nu inteleg... locuiti pe continente diferite? Nu are telefon? De ce nu mai ai cum sa iei legatura cu el si sa il vezi?
Sau faceati sex doar la munca?
Care e problema, ca nu pricep... zici ca s-a rupt pamantu in doua si v-a eliminat caile de comunicare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îl cheamă cumva Andray?