| litere123 a întrebat:

Există gânduri serioase la un bărbat de 33 de ani, care deși e cam introvertit, dorește o legătură cu o fată de 21 de ani? Chiar atât de imatur să fie la vârsta asta, încât să-și mai dorească aventuri și nu o căsnicie?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cam mare diferența de varsta. Slabe sanse sa vrea o nevasta, cand se satura va umbla dupa alta tinerica.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E perfect asa, cine mai vrea casnicie in secolul 21 trebuie sa se gandeasca de 3 ori. Mai bine in chestii ocazionale. De la 18 pana la 28 imi placeau alea intre 35 - 40, acum am trecut de 30 si imi plac alea de 18 - 26. Si uite asa toata viata mea dau in scorburi de imi iese pe nas

| Violleta2022 a răspuns:

Unul de 33 de ani se arunca la o gascuta de 21 doar pentru sex, nu pentru o relatie serioasa si nici casnicie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da, pot exista gânduri serioase.2. Da, se poate și așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca iti doresti aventuri la 35 de ani nu te face imatur. E atat de "imatur" incat doreste o domnisoara mai tanara si mai in floare decat el.