| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.sa va spun povestea mea.azi am iesit afara cu 3 baieti. a venit si o fata care ARE PRIETEN.asa.in timp ce trecea orele, aproape numai eu vbeam cu aceasta fata. ea venea la mine sa vb cu mine mereu azi.eu mai faceam cate o gluma iar ea dadea in mine iar eu o trageam de obrajiori si de nas, asa in semn de drag. iar ea spunea. ceai ma cu obraji mei.eu ii spuneam gata iarta-ma si ii puneam degetele incet pe obraji si o mangaiam pe obraji.cateodata o mangaiam pe par. o trageam d par in gluma iar ea dadea in mine cu palma asa incet si dupa incepea sa zambeasca.mai pe seara am fost cu toti in parc.eu cu ea si inca un baiat neam pus pe o banca. ea imi spunea bagate ma in mine ca mie frig.eu ii puneam mana pe obraj iar. dupa acea.am facut o gluma, adica, am prinso bine si am dato pe spate. ea s-a speriat, dar nu a dat in mine sau ma injurat, a inceput sa zambeasca. m-am ridicat dupa acea banca. iar ea tot imi batea apropouu sa ma pun langa ea la loc.eu ma faceam ca no aud iar ea repeta sa ma pun langa ea. ce credeti, ea ma place? dar are prieten.sad

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ma baiete esti genial, sti sa te joci cu fetelewinking fata te adora, un sfat iti dau pentru ca tu ai farmec ma baietelove struck, folosesti farmecul asta la toate fetele si o sa ai o gramada de admiratoarewinking

| ASIGURATORUL a răspuns:

Poate fi doar un joc nevinovat, un mod de a trece timpul cat mai repede si de a avea o ocupatie. Dar poate sa ii si placa de tine si sa isi doreasca sa fii cat mai aproape de ea si fizic. Daca stii cum il cheama pe prietenul ei, intreab-o ce mai face el, cum este relatia ei.De aici iti poti da seama daca mai e cu el sau nu, daca relatia lor merge bine sau se mai cearta din cand in cand. Daca tie iti place fata, poti sa tii cat mai aproape de ea si nu cred ca are rost sa te complici intr-o posibila relatie daca nu simti nimic pentru ea; in acest caz puteti ramane simpli amici.Succes!

| harciog a răspuns:

Pu-ne mai baiete mina pe ea fara nici o frica pentru ca notiunea de prieten in mintea voastra deocamdata este iluzorie.

| Paula007 a răspuns:

Evident, faptul ca are prieten nu pare sa o potoleasca catusi de putin, deci da.te cam place. adevarata intrebare este, sa presupunem ca il lasa pe ala ca sa fie cu tine. ce iti garanteaza tie ca peste 1 saptamana, 1 luna, nu va face din nou aceiasi "cascadorie" cu alt baietel din zona?

ah, varsta la care iti demonstrai sentimentele bazandu te pe numarul de vanatai date persoanei dragi laughing)

| fffandreeea a răspuns:

Wow big grinsi mie mi-a placut ce ai scris aici.big grinesti un baiat dulce.big grindar ai rabdare incearca sa fiti in continuare amici. poate iti va spune singura daca te place sau nu.pana la urma se va da de golbig grintu doar continua cu tandretea ta:X

| Casa a răspuns:

Sti ce! Te place poate vrea sa iti impreuna dar nu stie cum sa se desparte de prietenul sau, ca poate relatie dintre ei nu merge bine! Dar vb cu ea sa vezi de ce se da la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iiiiii! Cat de dulci, dulci, dulci! love struck
Te cam place si ii face placere sa petreaca timpul cu tine, doamne, fa ceva sa fiti impreuna ca sunteti prea dulci love struck!

| ChrissD a răspuns:

Sigur te iubeste sau daca ai bani si celalalt nu are doar te foloseste dar daca e o fata bine merita sa incerci cu ea.