| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani.sa va spun povestea mea.azi am iesit afara cu 3 baieti. a venit si o fata care ARE PRIETEN.asa.in timp ce trecea orele, aproape numai eu vbeam cu aceasta fata. ea venea la mine sa vb cu mine mereu azi.eu mai faceam cate o gluma iar ea dadea in mine iar eu o trageam de obrajiori si de nas, asa in semn de drag. iar ea spunea. ceai ma cu obraji mei.eu ii spuneam gata iarta-ma si ii puneam degetele incet pe obraji si o mangaiam pe obraji.cateodata o mangaiam pe par. o trageam d par in gluma iar ea dadea in mine cu palma asa incet si dupa incepea sa zambeasca.mai pe seara am fost cu toti in parc.eu cu ea si inca un baiat neam pus pe o banca. ea imi spunea bagate ma in mine ca mie frig.eu ii puneam mana pe obraj iar. dupa acea.am facut o gluma, adica, am prinso bine si am dato pe spate. ea s-a speriat, dar nu a dat in mine sau ma injurat, a inceput sa zambeasca. m-am ridicat dupa acea banca. iar ea tot imi batea apropouu sa ma pun langa ea la loc.eu ma faceam ca no aud iar ea repeta acelasi lucru.pana la urma m-am pus langa ea.si ma impingeam in ea cu capul, ii puneam mana pe picioare, sau pe corp, iar ea zambea, sau radea, dar nu ma impingea sau altceva.cand a trebuit sa plece in casa, inainte cu 20 minute, a luat-o pe sora ei in brate(sora iei are 5 ani, deci e mica)si o alinta, ii spunea gurita, o pupa, si se impingea in mine s-o vad eu ca e draguta rau.eu ma uitam la ea si zambeam. ea imi spunea. mie frigg vino langa mine, sau sa ma ia unu in brate. ce frumos a fost. dar cel mai mare pacat este ca are prieten, si asta cred ca ma impiedica s-o fac gagica...sau cum sa fac s-o intreb, ca daca o intrebare daca vrea sa stea cu mine.imi spune ca are prieten.eu dabea ma abtineam s-o iau in brate. iar ea cateodata se punea jos si facea o fata de aia trista. vroia sa ma duc la ea. deci cum ii spun sa fie cu mine, daca ea are prieten.

4 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Ea te place. happy Si.ar lasa prietenul pentru tine. doar spune.i si tu ca o placi. Nu ai asolut nimic de pierdut. Succes happy

| xToToShelx a răspuns:

Scuze ca spun asa.BA CHIORULE! asta te place, deci eu cred ca o sa ii dea papucii lu' ala. Faci pariu cu mine ca daca mai stai mult cu ea, dintr'o data o sa inceapa sa se certe din ce in ce mai des cu prietenul eilaughing. Asteapta si o sa vezi ca e ca mine.Nici nu iti cer fundarolling on the floor.Nu's jegos din ala, in pnm e un site de ajutor de de luat funde si alte cacaturilaughing

| stiitorul a răspuns:

Te inteleg amigo uite sfatul meu mai vorbeste cu ea o vreme si vezi ce zice daca vorbeste despre iubitu ei inseamna ca nu se desparte de el daca nu vorbeste despre el atunci e ata dar nu-i spune direct! o intrebi asa in parc cand esti singur cu ea ma dar cine e iubitu ei daca e un om mare solid ma moa atunci ai grija ca nusti cum reactioneaza ala! si mie mi-a furat unu iubita si l-am batut pana l-am bagat in spital si m-am despartit ce ***** aia...acum mi-am gasit alta mai buna mai blonda mai frumoasa mai desteapta, daca iti place de cineva nu incerca niciodata sa nu recuperezi acel lucru sau fiinta. daca a mers da-mi funda

| iuliadiana a răspuns:

Pai simplu ii spui asa:nu te superi dar vrei sa fi cu mine ca eu as vrea