| tuDoRGRaffeRul13 a întrebat:

Am vocea foarte subtire si am 17 ani... exista modalitati sa o pot ingrosa .....sunt baiat si mi-e rusine cu vocea mea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Nu ai de ce sa te rusinezi,e chiar placut pentru o femeie sa auda un barbat cu vocea subtire,gandeste-te la Traistariu ce succes are,sau la Narcis Ianau, ce ti se pare deranjat ca ai vocea subtire, mie chiar imi place, din cate stiu tutunul ingroasa vocea dar preferabil sa nu incerci, daca nu fumezi deja