| HightBoy a întrebat:

Sunt baiat, cls a 10 si imi place de o fata cls a 8. Cum pot sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea? In curand va fi ziua ei. vreau si eu niste statusuri mess de dragoste dar mai speciale, mai frumoase.Multumesc

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Crezi ca cu statusul o sa rezolvi ceva? De ziua ei, invit-o undeva sau poate te intalnesi asa"din intamplare"cu ea si da-i o floarea sub pretextul"la multi ani".Iti spun sigur ca tine.happy