| HightBoy a întrebat:

FUNDA! Buna.Sunt baiat, cls a 10 si imi place de o fata cls a 8. Cum pot sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea? In curand va fi ziua ei. vreau si eu niste statusuri mess de dragoste dar mai speciale, mai frumoase.Multumesc

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cumparai ceva frumos de ziua ei(un lant, o bratara un ceas ceva sa poarte mereu:X). si daca ti-a dat semne ca iar place de tine si sigur k n-are prieten intreab-o daca vrea sa fie cu tinehappy

| Kazimir a răspuns:

Chiar crezi că o impresionezi cu un status? Ești degeaba clasa a 10-a. Suni mai degrabă ca un preșcolar.

| NOsun a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa o inviti undeva si sa ii spui lucrul acesta in fata... bafta happy

| AdrianaAndreiRoman a răspuns:

Buna! avand in vedere ca va fi in curand ziua ei,cum ai spus, iar eu fiind fata, cel mai dulce mod de a ii spune asta este sa ii iei un ursulet si o ciocolata sau in loc de ursulet un trandafir.toate fetele, indiferent ca recunoastem sau nu, ne topim dupa asta. Nu iti fie rusine sa faci asta.Nu da inapoi gandindute ca ea poate nu te place pentru ca uneori,chiar gestul asta ne face sa ne indragostim. spune-i ca o placi intr-un mod special,(sa nu o sperii) si ca vrei sa o cunosti mai mult, daca si ea vrea, sa fiti iubiti si sa va creati lumea voastra fiind fericiti.iar legat de statusuri. uneori statusurile nu sunt bune la nimic doar un simplu te iubesc ajunge exact unde trebuie.mult succes si curaj!:*