| HightBoy a întrebat:

FUNDA! Sunt baiat, cls a 10 si imi place de o fata cls a 8. Cum pot sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea? In curand va fi ziua ei. vreau si eu niste statusuri mess de dragoste dar mai speciale, mai frumoase.Multumesc

3 răspunsuri:
| Spicu a răspuns:

In primul rand statusuri gasesti pe gogu cate vrei si nu stiu la ce iti trebuie statusuri de dragoste daca tu vrei sa fii cu ea

| ioana2200 a răspuns:

Pai daca ai spus ca vine ziua ei, poate esti invitat si tu. Daca da, atunci danseaza cu ea, flirteaza cu ea, da-i semne ca o placi si daca vezi ca reactioneaza placut, pe la sfarsitul party'ului ii poti cere prietenia. Bafta, sper ca te-am ajutatbig grin

| ramonyk93 a răspuns:

Mie sincer nu imi plac ocolisurile, ai putea foarte bine sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna, fetelor le plac baietii directiwinking