| sara_1898 a întrebat:

Vreau ajutor.Este vorba despre baieti. Un baiat mi-a zis ca ma place si eu il plac dar nu stiu cum sa-i zic! Am id-ul lui de mess si nr de tel. Dar imi cam lipseste tupeul. AJUTOR!(sunt in clasa a5a! e in clasa cu mine)

2 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Leila a gandit binewinking Nu trebuie sa te gandesti la baieti.Dar in fine,eu nu eram asa, pe mine ma placeau jumatate din clasa iar eu nu le dadeam importanta.winking Daca v-a placeti reciproc, ce mai asteptatihappy? Intreaba`l daca vreti sa fi`ti "Iubiti". Mare chestie.

| leila_1836 a răspuns:

Draga mea...in cls a V a nu trebuie sa iti stea capul la baieti. Spune-i ca il placi si gata.Ce dramatizezi atat? facetiva jocul de copii si gata.Asculta ce iti spun.parintii tai ar fi dezamagiti de tine