| brandusaalisa a întrebat:

Sunt Brandusa si am aproape 24 de ani.Am luat anticonceptionalele Larissa timp de cateva luni pentru ca aveam ceva probleme cu ciclul menstrual dureri etc.Dar imi doresc enorm sa fac un copil cu sotul meu si bineinteles ca am facut-o neprotejat acum o saptamana iar azi din nou cu ejaculare inauntru. Intrebarea mea este daca am intrerupt antionceptionalele acum 3 saptamani sunt sanse sa fiu insarcinata acum?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar faceti sex odata la 7 zile, nu prea ai sanse sa ramai gravida!
Calculeaza-ti ovulatia si perioada fertila si face-ti sex zilnic, ca sa ramai gravida!

| dolceromania a răspuns:

Da si sa fii si in perioada fertila!