| SecretLover10 a întrebat:

BUna,,, sunt cam trist, nu stiu ce sa fac, am o prietena de o luna si ceva, si la inceput era bine, dar apoi m-a inselat, i-am spus si a zis sa ii mai dau o sansa, ieri iar m-a inselat, azi i-am spus si a zis ca ii pare rau, si sa ii mai dau ultima sansa. I-am dat-o insa vreau sa stiu daca am facut bine. Voi ce credeti? Ce ati fi facut in locul meu?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu realizezi că își bate joc de tine?
Trezirea, domnule!
Pa, pa.

| Азбука a răspuns:

Lupul isi schimba parul, dar naravul, ba!
Tu ii acorzi o ultima sansa, ea spune ca a gresit pentru ultima oara, tu iar ii mai acorzi o sansa, ea... face tot ce stie...
Chiar s-au terminat fetele, ori iti place sa suferi?

Răspuns utilizator avertizat
| Elisa a răspuns:

Tu gandesti numai cu sufletul. Nu ai facut bine. Oare de ce? Ea observa ca tu i accepti orce greseala si profita de lucrul asta. Parerea mea este sa o lasi in pace, sa isi gaseasca alt fraier. Bafta.

funda?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu trebuie sa fi asa bun, mai ales cu cine nu merita
eu in locul tau i-as fi zic next imediat, mai ales ca s-a intamplat de mai multe ori straight face fara suparare dar fata aia profita de bunatatea ta

| perro12 a răspuns:

Nu ai facut bine cu a 2 a sansa, inseamna ca esti doar o aventura pentru ea si gata.Ce as fi facut in locul tau.hmm cred ca i-as fi dat papuci de prima data.

HF

| Awesom a răspuns:

Esti un fraier trebuia in momentul cand ai aflat ca te-ai inselat s-o trimiti departe si sa treci mai departe peste.Te-a umilit si face ce vrea cu tine.

| Simmsii a răspuns:

Pai din moment ce te-a inselat de 2 ori crezi ca nu te va insela si acum sad? fata asta nu merita. e clar ca te prosteste ca sa zica ca tine la tine. n-ar fi meritat nici a 2-a sansa pentru ca a facut o greseala imensa si da dovada de necredinta fata de tine. dupa mine n-ar fi meritat nimic big grin. ei bine tu sti cum e cel mai bine happy. bafta big grin!

| Brigi_5231 a răspuns:

Toate raspunsurile de mai jos!
Funda? =]]]]]]]]]]

| iuly_5242 a răspuns:

As fi trimis'o la plimbare de multlaughing arata'i ca uh esti sefu' si loas'o sa vina ea la tine nu tu la ea.ai procedat gresit ca i'ai dat si a 3-a sansa. dupa mine o trim la devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te merita!
eu m-as desparti de urgenta de eahappy

| FaneTROTIL a răspuns:

Nu, nu ai facut bine. O sa te insele iar. Dai o flegma si-un capac.