| ***kiki *** a întrebat:

Buna:*! sunt cu prietenul meu de 11 luni.Pana acum vreo 2 luni a fost mult mai iubitor cu mine dar de cand a inceput munca nu mai e la felsad. Ma viziteaza mai rar dar totusi ar putea sa vina.Eu il inteleg cand zice ca e obosit dar ma deranjeaza ca ma suna pe la 12-1 noaptea.Atunci nu mai e obosit?:@. Nici nu pot sa ii zic ce ma deranjeaza.Nu am putere sa-i reprosez.Foarte rar se intampla cand ii zic ce ma deranjeaza.Am si eu nevoie de iubire ca si voi fetelor dar nu stiu... s`a schimbat.Inainte mai ma duceam la el, dormeam si acolo...acum nici nu mai imi zice si mai ales cand vine la mine simt ca vrea sa plece cat mai repede! Oare mai tine la mine sau s-a plictisit? Vi s-a intamplat asa ceva? Va rog ajutati-macrying. fundita:*

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Buna.mai nu cred ca ar fi chiar vorba de o mare oboseala. daca el te mai iubeste ar trebui sa.si arate interesul fata de tine. daca tu simti o raceala intre voi inseamna ca asa este si problema nu cred ca ar fi serviciul. atata timp cand iubesti o persoana nu o neglijezi indiferent de probleme. eu cred ca ar trebui sa iei atitudine si sa discutati pe tema asta indiferent de consecinte sa incercati sa rezolvati problema. daca vezi ca el nu mai este interesat de tine cred ca ar trebui sa aplici metoda drastica. eu inteleg ca tu ti mult da el da nu permite sa isi schimbe comportamentul sa te neglijeze ca pana la urma esti si tu om. avand in vedere ca sunt 11 luni de stat impreuna ar trebui sa discutat deschis si sincer pe tema care ai mentionat. o mai sus sper ca te.am ajutat. pwpici si vedeti ce faceti. funditaconfused

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Gandeste'te si tu ca are si el un servici. E obosit, lasa'l o vreme sa se acomodeze. Il poti parasi si sa gasesti pe altul deja adaptat...sau te mai poti flexibiliza si tu putin.

| foxi a răspuns:

E obosit omul! lasa-l sa se refaca! nu fii pisaloaga!