| madalyyna a întrebat:

am 13 ani su am o relatie de 6 luni... dar nu mai merge aproape deloc.nu ma mai suna, nu mai mai viziteaza asa de des ca la inceput... oare s-a plictisit de mine? cum ii pot spune cea ce ma doare? rog un raspuns cat mai rapid love struck

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 13 ani o relație? Foarte interesant!
La vârsta ta jucam șotronul, nu fabulam cu băieții.
Oare nu este mai atractiv să mergi la școală decât să suferi?
Nu-l interesezi, ești prea mică!
Pa, pa.

| JhoNutz a răspuns:

Intrebarea este daca ati facut sex sau nu, caci daca ati facut atunci e de inteles...

| Yoana a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el despre asta. intreaba-l ce se intampla. daca mai vrea sa fie cu tine.vezi si reactia pe care o va avea. baftakiss

| mardeamor a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ink imi caut un raspuns la intrebarea pe care tocmai tu ai pus-o.nu stiu cum sa ii spun. insa pot incepe prin ai spune ca tin la el si ca ma doare indiferenta lui mai mult decat orice. le-as intreba clar daca mai vrea sa fie cu mine pentru ca felul in care se comporta imi arata contrariul.si as incerca atunci cand e langa mine sa ma dedic doar lui sa vada ca tin la el. unii nu prea stiu sa raspunda ori mint ori nu zic nimic si le face placere o relatie care nu prea este "batuta in cuie" adica nu prea da multa importanta desi poate el chiar tine la persoana de langa el(de ex la tine.)poate el chiar tine insa nu arata.eu sper ca asa e si prietenu meu. sper ca tine la mine desi nu arata asta asa cum mi-as dori eusad
kiss

| Cosmy_9069 a răspuns:

Buna, din cate am citit din intrebarea ta el e putin cam nepasator cu tine, tine capul sus, fii mandra viata merge mai departe, sunt atati baieti in lume iar tu nu trebuie sa stai sa suferi dupa unul ca el!winking sper ca te-am ajutat.

| Ale_2374 a răspuns:

Pai la 13 ani? el cati ani are? cu siguranta si-a batut joc de tine, mai mult ca sigur a vrut alceva. Parerea mea este sa nu il mai contactezi deloc. nu merita.