| Nana9 a întrebat:

sunt cu un baiat in clasa pe care il plac, acum ceva timp eram foarte apropiati ne luam in brate gen(apropo in vacanta de iarna ne-am sarutat dar nu stie nimeni) si toti din clasa ne zic ca ne sta bine impreuna dar in ultimul timp sta cu o fata de la alta clasa care a fost si iubita lui (nu sunt impreuna) si pe mine nici nu mai baga in seama. Puteti sa-mi dati niste sfaturi cum sa ma apropi de el?

Răspuns Câştigător
| llljk a răspuns:

Bună

Dar el tocmai s-a depărtat de tine, crezi că e o idee bună dacă tu încerci să te apropi? eu cred că nu.

Probabil se simte mai bine în compania acelei fete, o place.

Totuşi vorbeşte cu el personal, aminteşte-i clipele frumoase petrecute împreună, întreabă de ce s-a depărtat.

O zi bună

5 răspunsuri:
| sleeppy a răspuns:

Salut.mie tot mi-a placut de un coleg de clasa, si cam asa mi s-a intimplat si mie.Eu iti sfatuiesc ca sa vorbesti mai mult cu el, sa glumiti si chestii de astea.Incearca a vorbiti despre voi dar nu din deodata, mai intii spune-i niste glume, spune-i ca-ti place a petreci timpul cu el.
Iti urez succes!happy

| ANONIM1123 a răspuns:

Salut..pai daca nu sunt impreuna ii binebig grin.dar asta si se poate schimba..deci ar trebui sa te apropii de el..sa mergeti la un film suc cv..adica sa petreci timpul cu elbig grin

| neutrino a răspuns:

Probabil ca el doreste o fata cu care sa se sarute mai des, nu o data pe anotimp. A incercat si cu tine si s-a gandit ca tot mai bine e cu fosta lui mare iubita. Baiatul a ales, nu esti tu cea fericita si momentan nu mai ai ce face. Daca totusi il iubesti, poti astepta linistita, pe ei nu-i poate tine mult.

| Azµre a răspuns:

Vorbește mai mult cu el, spune-i că te simți bine când vorbești cu el, că te face să zâmbești!

| angelvoice a răspuns:

Nu te stresa...ce ii al tau este pregatit pentru cand va veni vremea happy