| bombonika1799 a întrebat:

Hei,in ultimul timp o duc prost cu dragoste, asa ca m-am gandit c apoate voi ma puteti ajuta cu niste raspunsuri happy Sa incep, este vb de un baiat de la noi de la scoala cu 2 ani mai mare ca mine asta toamna ne intelegeam super bine chiar incepusem sa imi cam placa de el insa si el imi dadea semna ca ma place insa nu am avut curaj sa ii spun ce simt,iar dupa vacanta de iarna nu am mai fost asa de apropiati chiar apia daca ne mai salutam,dupa un timp mie nu imi mai placea de el,iar el si-a facut o iubita tot de la noi de la scoala,intre timp ei s-au despartit,iar mie inca imi mai place putin mai mult de el laughing deci cum as putea sa intru in vorba cu el, cum ar trebui sa ma comport? Cred ca si el ma place, pentru ca prietenele mele l-au observat cum se uita la mine cum sa actionez sa isi dea seama ca il plac si cum sa fac sa devenim mai apropiati? Ajutorr sunt disperat pur si simplu numai la el imi este gandul! Funda la raspunsul care mergewinking

4 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Incearca sa te comporti, ca atunci cand ereati apropriati, incearca sa iti traiesti viata, fara sa ai regrete dupa acea

| sokey a răspuns:

Fii tu insuti! Si nu astepta. Seara cand nu ai somn te gandesti la un text cum sa procedezi cand il vezi dar sa fii tu insuti! Si cand il vezi numeri pana la 3 si ai plecat. Daca stai mai mult in psihicul tau se va produce niste stari negative adica iti vin numai lucruri negative. Si daca nu ma baga in seama, daca ma va ura, NU! Numeri pana la 3 si ai plecat evita sa se intample chestii din astea. One Love.

| Boss_Cornel_1991 a răspuns:

Doamne ce raspunsuri mergi pe langa el cu ceao ce mai faci? te dai pe langa el faci ceva sa il uimesti si el va intra in vorba cu tine si de acolo nu ai multi pasi pana la intrebarea de combinatie

| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 a răspuns:

Incepi simplu cu: ce faci vesnicul salut laughing si dupa il intrebi de ce nu mai vorbiti ca inainte si te comporti cum te comporti cu prietenele tale laughing
Am fost de ajutor?laughing