| deiutza_2260 a întrebat:

sunt de 2 saptamani cu un baiat si imi place din copilarie de el.il ador...insa nu am curajul sa il sarut.in prima saptamana tot imi cerea sa merg noaptea afara cu el insa nu vroiam.acum nici nu ma mai suna. nimic dar in fiecare seara stam in gasca si se poarta destul de romantic cu mine, el nu vrea sa nu sarutam in public, dar eu nu pot sa ies noaptea din cauza parintilor.nu stiu ce sa ma fac? oare ma place? cum sa fac sa ne intalnim noaptea? promit fundita:X

Răspuns Câştigător
| alinaWalina a răspuns:

De ce neaparat noaptea?laughing da' ziua ce'are?laughing
Poate se poarta asa, nu te suna si din astea ca tu nu vrei sa il saruti. Saruta'l draga, ca nu ai nimic de pierdut.
Tu nu poti nici sa te intalnesti cu el atunci cand vrea, nici nu vrei sa il saruti...pai cum sa nu se poarte baiatu' asa? gandeste'te si tu
propune'i sa va vedeti ziua, undeva unde sa fiti numai voi doi si sa vezi ce zice.
pa, pa
bafta:*:*
dai funda?big grin

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Invita-l la un suc sau sa luati masa de pranz in oras.

| ioneluka a răspuns:

I-ati inima in dinti si saruta-l de fata cu toata gasca! Daca se poarta romantic profita de asta! Si ai sa vezi ca va incepe si el sa faca asta chiar si in public. Dragostea nu tine cont de varsta, loc, inaltime, kg...de nimic!

P. S. Indrazneste!

| Messyhair a răspuns:

Dar in timpul zilei daca v intalniti singuri ce are? de ce trebuie neaparat noaptea? propune-i asta!

| andii a răspuns:

Apoi dc te iubeste. o sa va pupatzi si ziua adica mno.in public.chiar ce are?happy

| Licurici_4986 a răspuns:

Ziua iy este rusine cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... e el vrea noaptea fiind ca e mai romantic.si din astea nu mersi nu vreau funda a dupa mine si ziua e bine si ziua ce naiba are ziua? ma rog asta-i sfatu meu bftawinking

| deiutza_2260 explică:

I-am dat papucii!