| gabitzu25_3443 a întrebat:

sunt din braila si incerc sa imi fac o relatie de lunga durata dar nu reusesc deloc, incep sa cred ca fetele de aici vor doar sa se distreze,, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Dc nu incerci sa intri pe vreun site, sa kunoste fete si din alte parti.intra pe chat de exempluhappy. eu am intrat, si sunt de 2 ani cu baiatul pe care l'am intalnit pe chat:X.succes:*.

| pink_sunshine a răspuns:

Intra pe diferite site-uri de matrimoniale pentru ca internetul iti da o multime de obtiuni si asa ai de unde alege eu pe iubitul meu asa l-am cunoscut, deci mult succes!

| shadowofdark a răspuns:

Incearca cu o fata si daca te ti se pare ca ...parasesteo