| Brasov17 a întrebat:

.am 17 ani si de 1 an incerc sa pornesc o relatie de lunga durata. Dar din nefericire esueaza dupa 1 saptamana. Ce trebuie sa fac? Si de ce fetele nu mai vor relatii de lunga durata?

1 răspuns:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Salut! Frate fetele in ziua de azi nu stiu ce au ca numai vor relatii serioase si de lunga durata mai ales fetele de la oras daca vrei o fata linistita du-te la tara si gasesteti o fata frumoasa acolowinking asta este Romania in ziua de azi nu ai ce face.straight face