| anncutsa a întrebat:

Buna!

Sunt disperata plang incontinuu` crying si am intrat aici ca poate ma ve-ti ajuta cu un sfat bun. M-am despartit de prietenul meu de 3 zile si mai discutam cate putin pe mess dar in seara asta mi-a zis ca el inca mai tine la fosta lui prietena si ca stie ca si ea il iubeste mult. mi-a zis el pentru ca e mai bine sa aflu de la el decat sa aflu de la cineva, nu mai pot sufar si plang. crying
Stiu ca nu e sfarsitul lumii dar ma doare foarte tare pentru ca-l iubesc ENORM si nu vreau sa-l vad cu aia pe strada ca o sa innebunesc sad
Nu pot sa-mi gasesc pe altcineva pentru ca eu la el tin! ce pot sa faaac?crying(
ajutati-ma va rooog! crying(

Răspuns Câştigător
| puisor a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca relatia voastra nu avea nici un viitor(el iubind-o pe fosta), drept dovada cele intamplate.Incearca sa treci peste asta si sa iti gasesti o ocupatie sau de ce nu pe altcineva(cui pe cui se scoate). Fericirea ta nu se opreste aici poti fi fericita si cu altcineva.Asa e in dragoste iubim, suferim.Sa fii iubita!

5 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

@c2rmen
si eu la fel ziceam inaintestraight faceca nu ma las calcata in picioare in cazul in care el zice ca tine la alta...si acum o luna plangeam tot asa, ca danna dupa un prost...
pentru danna: incearca si tu sa mergi in parc singura; eu asa am facut. poate iti gasesti pe altcineva care sa te faca sa-l uiti

| puisor a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca relatia voastra nu avea nici un viitor(el iubind-o pe fosta), drept dovada cele intamplate.Incearca sa treci peste asta si sa iti gasesti o ocupatie sau de ce nu pe altcineva(cui pe cui se scoate). Fericirea ta nu se opreste aici poti fi fericita si cu altcineva.Asa e in dragoste iubim, suferim.Sa fii iubita!

| anncutsa explică:

Mai astept raspunsuri. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii la el, dar unde este personalitatea ta? Te lasi,, calcata in picioare`` de un baiat care nu te place? Care-i problema, viata merge inainte-cu bune, cu rele. Peste o luna ai sa uiti, si ai sa privesti cu un zambet filele triste ale trecutului, caindu-te ca n-ai profitat de ele.

| gyamica a răspuns:

Gasesjte`ti un altul sa te faca sa-l uiti. si ceva timp intrerupe legatura cu fostul!