| nicolestyles a întrebat:

Am nevoie de un sfat!
Imi place de un baiat de la scoala, dar el nu se da doar la mine laughing
Mi-a cerut id-ul , numarul de telefon chatterbox... dar nu prea vorbim, iar la scoala desi vreau sa stau mai mult in clasa mea ca sa nu-l mai vad cum se da la altele, dar prietele mele obliga sa ies. Nici pe mess nu prea vorbim pentru ca eu mereu astept sa-mi spune el primul ceva laughing .Oricat as vrea sa ma aproprii de el nu pot imi e rusine laughing Deci cel mai bun sfat >= fundita

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Fii atenta la cum socializeaza cu tine, miscarile si gesturile pe care le face fata de tine. Daca iti zambeste in timpul pauzelor, sau iti arunca ochiade, se baga in seama cu tine, atunci cand te uiti la el isi intoarce privirea in alta directie sunt semne ca te place.
Daca vrei ca el sa te placa trebuie sa te imbraci mai sexy, aranjezi parul, machezi astfel incat sa ii atragi atentia. Apoi sa aflii ce pasiuni are si sa te faci interesata de ceea ce ii place si lui, trebuie sa te porti normal, sa nu razi in hohote din orice, sa te bagi cu el in seama si sa purtati discutii despre scoala, pasiuni, orice. Vorbeste cu el si pe mess si propune-i sa iesiti undeva ca sa va cunoasteti mai bine asta daca nu o va face el inainte. Apoi gaseste un moment potrivit si spune-i ce simti pentru el. Daca nu o face el primul.Bafta!

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Omu vrea sa calareasca si el ce prinde. Daca ii dai ce vrea n-o sa mai stea cu toate (pen'ca va sti ca are carnica asigurata la tine)

| nicolestyles explică (pentru IMC90):

Nu stiu de ce ce-ai zis tu ma amuza laughing straight face

| IMC90 a răspuns (pentru nicolestyles):

Pai asta era si idee. dar mai important era sa prinzi mesajul transmiswinking

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Baiatul cauta doar viata happy Nu m'ar surprinde daca vei afla ca sta cu nu stiu cate fete in acelasi timp smug Oricum atata timp cat se da la toate fetele ar trebui sa fie evident.