| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata(17 ani) Eu nu mi-am inceput inca viata sexuala, dar mam mastrbat de la o varsta frageda, nestiind ca imi fac rau.Acum daca ma atinge putin prietenul meu. ii iau mana de teama sa nu fac orgasm, pentru ca ma excit extrem de tare de la orice atingere si am orgasm foarte repede.Imi e rusine de mine, si imi pare rau pentru ce am facut. Ce asi putea face in continuare?

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ah... si cum e asta un lucru rau? In primul rand, ma indoiesc ca ti se intampla asta din cauza ca te masturbezi de la o varsta frageda, in al doilea rand, unele femei ar vrea sa aiba orgasm si nu pot. In timp vei deveni mai putin sensibila la atingerile prietenului tau. Deocamdata, tot ce iti pot recomanda e sa te gandesti la alte lucruri cand ajungeti in situatii din astea, gandeste-te la profu de matematica sau la Geoana.

| CevaNormal a răspuns:

Nui nimic strasnic, principalu e ca iti place sa ai orgasm, sau il poti avea, nu ca alte fete se prefac, sau nu le place deloc, bine ca poti, doar ca sa ai grijawinking

| udarb a răspuns:

Nui nici o problema ca te-ai masturnat, multe femei ar vrea sa aiba orgasm asa simplu. Eu zic sa te te lasi pa mana prietenului ca va stii el ce sa faca cu privire la situatie.

| denismaria92 a răspuns:

Dar nu ii nimic rau mai happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti mai fie rusine.Toate si toti am trecut prin astea. E ceva firesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciooooogg? iii, aaaaa, jaga, jaga, inceaca da.nu te chinui dijeaba.pai ma fata, e normal ce ti se intampla. un baiat daca pune mana pe tine ca pe piciorul mesei ar fi rau, ar spune ca est frigida. da asa... e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh dupa ce o sa iti incepi viata sexuala nu o sa te mai exciti asa rau cand pune mana tongue, o sa te exciti cand pune altceva laughing. Nu e din cauza ca te masturbezi de la o varsta frageda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la n doctor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul meu este:bei o sticla de uiski si faceti sex si gata draga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum asi putea vb ca u? id meu marian-nyko