| Dianaaaaaaaraluccc a întrebat:

Bună TPU! Vorbesc cu un băiat de aproape 3 luni prin mesaje în fiecare zi, suntem la aceeași școală dar în realitate nu vorbim, doar de salutăm când ne vedem. Acum o săptămâna am ieșit cu el în oraș, e foarte de treaba si ne înțelegem foarte bine. Face focuri doar cu mine pe snap și de prin decembrie am vorbit pe apel si mi-a spus ca ma iubește mult, dar era beat, iar a 2 a zi a spus ca chiar ma iubește. Sincer nu știu ce suntem, un coleg i-a spus ca îl plac dar nu face nimic mai mult, i-am mai dat câteva semne ca îl plac dar el nu a spus și nu a făcut nimic. Eu îl plac foarte mult si acum ne cunoaștem foarte bine dar nu știu ce sa fac. Ma place sau nu? Nu vreau sa îl întreb personal pentru ca nu vreau sa se strice tot. va rog ceva sfaturi, pareri? Dau fundă!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu vrei sa fi prietena cu unul ca el care bea? Ce varsta ai?

| popik50 a răspuns:

Beat? Eu zic sa-ti vezi de treaba... daca incepe de la varsta asta sa bea, n-o sa ai nici un viitor cu el