| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot micsora nasul de ex.in photobrush? big grin multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Nu stiu daca se poate :)) Si nasul mare e chiar frumos, sa stii.
In photobrush nu stiu dar te pot ajuuta cu alt program:
http://www.vicman.net/vcwphoto/ (e free)
In sectiunea wrap poti modifica cum vrei ...inclusiv nasul

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Pur si simplu il modelezi asa cum vrei tu cate putin asa si o sa iasa binehappy.

| T30D0RA a răspuns:

Photo instrument e cel mai bun. L-am incercat si merge. big grin

| asdgfhresry a răspuns:

Dar de ce vrei sa iti micsorezi nasul? Ai citit despre Cleopatra din Egipt? Avea nasul mare si totusi a fost considerata cea mai frumoasa.

| alessiaS a răspuns:

Nu se poate dar poti folosi photoshop