| zorrozozo a întrebat:

sunt fata si in clasa a 4a era un baiat si m am "combinat" cu un baiat. El era de la tara de la mn. Apoi m am plictist si ne am "despartit". In clasa a 6a in vara cand treceam a 7a am stat toata vara la tara si am iesit cu un grup in care se afla si el. El mi a spus ca ma place bla bla bla. Eu m am amuzat. Cand am trecut a7a si mai veneam si ieseam pe la tara iarasi a vrut sa ma sarute si cheatii din astea. Ma imbratisa ma pupa pe obraz etc. Eu am inceput sa il plac dar imi era rusine sa ii zic. Dupa prin sem 2 m am combinat cu un baiat de la mn de la sc cls a8a de varsta lui. Am pus pe fcb dupa a puss si el pe fcb ca e cu una. Eu atunci mi am dat seama ca il plac.acum sunt clasa a8a si eu pot sa spun ca il iubesc ai ca e sg baiat de care m am indragostit. Acum imi tot da msj cu "buna pui","viata mea" si eu il plac dar imi este rusine. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i raspunzi la avansurile adresate si in cazul in care chiar ti-ar face placere sa te cuplezi cu el pentru a deveni prieteni si de ce nu chiar iubiti. Doar procedand astfel ii vei da de inteles ca-l placi si tu ceea ce-i va insufla increderea necesara pentru a actiona in continuare.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Sa va cuplati si sa a veti o relatie frumoasa si durabila.