| babydol a întrebat:

sunt foarte trista prietenul meu(nici nu stiu daca mai suntem impreuna ca nu mi-a zis ceva concret doar mi-a dat un pic de inteles cred)nu stiu dc se poarta asa rece cu mine si nu mai vrea sa auda de mine? nu i'am facut nimic.nu l'am inselat.nu i'am vb niciodata urat. i'am facut toate poftele, i'am cumparat tot ce a vrut el.numai stiam ce sa fac ca sa i fie bine.si dintr'o data dupa aproape 7 luni imi spune ca nu-l mai atrag ca sunt grasa si am 48kg la 165 dar la cat am suferit si sufar in continuare cred ca am as la 47kg.imi zicea de fiecare data ca sunt grasa si ca il stresez si ca incepe sa i se taie de mine.sa nu-l mai stresez dar parerea mea este ca nu-l stresam. ii trim pe zi 2-3 mesaje frumoase de dragoste si un tel seara. nu cred ca asta este stres. e parere aveti.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, chiar imi pare rau pentru tine draga. Dar acest baiat nu te merita; uite iti propun sa il lasi in pace, daca chiar esti asa atunci lasa-l in pace, ca nu stie sa te aprecieze si meriti un baiat mult mai bun.Vad ca nu prea ii pasa de tine, dar daca tu tot il cauti mai mult rau iti faci ca el tot asa se va purta poate chiar mai rau.Nu il cauta, fi indferenta, chair daca suferi incearca sa treci peste, crezi ca unu ca el merita sa suferi pentru el? Vi ata e frumoasa si trebuie sa o traiesti din plin, el acum cauta tot felul de chestii si inventii sa spuna despre tine, dar n-are rost sa mai continui relatia cu el, u trebuie sa te umilesti pentru unu ca el, daca chiar tine la tine te va cauta el, desi dupa comportamentul lui e ciudat.Sincer,daca te iubea se bucura de mesajele frumoase de la tine si de atentia care ii oferi, pfffffffffff prea multa importanta i-ai dat unuia ca el, chiar nu merita, trebuia sa se bucura ca cineva il iubeste si ii pasa de el, dar ai sa vezi ca tot lui o sa ii para rau, stai linistita.

| nicol20 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine sincer si iti spun ca cam si-a batut joc de tine adica tu ii faceai toate poftele iar lui i s-a taiat de tine cunosc genul si eu am trecut prin asa ceva gandeste-te ca a dat peste alta care ii face toate poftele lasa-l nu te merita nu are rost sa suferi din caua la un nemernic.Bafta

| Silviu591 a răspuns:

Pai daca ai 48 kg la 165 nu ai cum sa fii grasa.probabil nu stia cum sa se desparta de tine si ti-a bagat motivul asta.nasol.cum poti sa iubesti pe cineva cand iti face chestii din astea? nu-l iubesti.esti doar atrasa de el. cel putin asa cred eu.si nu`i mai cumpara baiatului ce vrea.ca mi se pare ciudat.si jalnic din partea unui baiat sa accepte

| Fllly a răspuns:

Vroia sa scape de tine si nu stia cum sa o faca cat mai repede...asta cred eu

| ndddiana a răspuns:

I-ai cam facut toate poftele, i-ai cumparat ce ai vrut. tu? tu sa i cumperi. el ar trebui!
Nu e bine ca tu sa iti arati sentimentele fata de un baiat pentru ca isi ia lumea-n cap... ceea ce a si reusit.Acum face ce vrea din tine si nu e tare bine.
Nu mai suferi
Nu ii mai arata ca iti pasa
Pur si simplu comporta-te fata de el ca si cum ar fi fost o aventura pentru tine
Crede-ma nu are rost
Mai sunt baieti pe Pamant
Alta data nu le mai arata tot ce simti nu te deschide asa in fata lor.lasa-i mai in suspans. asa nu vor stii in ce ape se scalda si nuh vor fi siguri daca ii iubesti daca ti la ei sau nu.
Nu le cumpara tu. ei sa iti cumpere tie.nu le mai face toate poftele.fi mai fitoasa in privintza asta (Desigur nu exagera!)

| mrrry a răspuns:

Eu cred ca a vazut ca tii enorm d mult la el, iar un baiat cand vede chestia asta ori profita sau te iub si mai mult(la tine pare a fi primul kaz).
Si chestia ca esti grasa e doar un motiv pentru ca sa te paraseaskstraight face la 1. 65 si 48kg arati super:X,{ un baiat chiar daca ai fi grasa si el a stat cu tine inseamna ca ai avut tu ceva ce i-a placut lui}(parerea mea)big grin asa ca ar trebui sa il uiti altfel o sa suferi, iesi si cu alte persoane si o sa fie super:*:*

| lolipop_7312 a răspuns:

Draga mea e f trist ceea ce ti se intampla. Dupa parerea mea, cumparandu-i diverse si facand totul dupa placul lui s-a ajuns la vorbele urate pe care ti le spune. Pe scurt, si-a luat-o in capsad. Incearca sa fi putin indiferenta si daca intr-adevar tine la tine se va schimba. Un baiat cand simte ca o fata tanjeste dupa el, se simte cel mai macho barbat din univers. Probabil trimitandu-i atatea mesaje de dragoste si disponibila sa faci orice pentru el, l-a indemnat la sa isi permita sa vorbeasca cum vrea cu tine caci stie ca tu il iubesti si nu esti in stare sa il parasesti. Stai linistita caci greutatea ta e cat se poate de normala...eu stau mai rau... am 1. 74m si 58 kgbig grinwhistling