| bitzzzzu a întrebat:

sunt gabriella, am 15 ani.si vreau sa stiu daca poti face dragoste cu iubitul, imbracati? sunt mai timida de felul meu.

8 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Buna Gabriela! Poti face dragoste si imbracata, insa, cred ca e cam devreme pentru tine! Nu cred ca esti suficient de pregatita pentru acest pas! Mai asteapta, zilelele n-au intrat inca in sac!

| shtephie a răspuns:

De la imbracati, veti sjunge la dezbracati, n'o sa rezistati!
Mai bine mai asteaptawinking

| cossmy a răspuns:

Da... dc nu? desi e mult mai excitant si placut dezbracata, faci cum vrei. Iti desfaci pantalonii, ii lasi putin in vine si gt...si pr tau poate sa faca cum o vreahappy

| MonicutZZa a răspuns:

Scumpo, daca nu ai curaj nici sa te dezbraci in fata lui sau sa-l lasi sa te dezbrace, cum sa faci dragoste cu el? E clar ca nu esti pregatita pentru asta. Incepeti si voi cu petting, apoi heavy petting si in cele din urma dragoste.

| mihaela_7915 a răspuns:

Da.se poate. dar la varsta ta nu cred ca ar fi cam ideal sa faci pasul asta...acum depinde de tine. dc vrei uh.sh depinde sh de prietenul tau.ca daca apoi te lasa.sh la varsta ta. e cam complicat sh deloc placut...km doresti. quidate

| adrianaa a răspuns:

Da. imbracati cu sosetelaughing

| Alexandru_7007 a răspuns:

Eu te asigur, că, curajul ţi se va ivi din senin, şi nu se va mai pune problema de timidate, în momentul când încerci acest pas, o să-l finalizezi, şi o să-ţi placă cu siguranţă, îmbrăcaţi, nu prea vă recomand, o să vi se pară ceva sec, eu îţi urez totuşi succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu spun sa mai astepri, ai sa regreti happy. Poti face si imbracata, depinde cat de imbracatahee hee, dar mai bine mai asteapta!