| anca299 a întrebat:

sunt impreuna cu iubitul meu de 1 an si jumatate...il iubesc foarte mult si sunt sigura ca si el ma iubeste..numai ca atunci cand ne intalnim si asta se intampla o data pe saptamana 2 ore nu facem altceva decat sex..eu inteleg ca simte nevoia numai ca as vrea sa facem si altceva.am senzatia ca ma vrea doar pentru asta..mai des nu am cum sa ma vad cu el deoarece parintii mei sunt c.am "comunisti" si nu ma lasa.voi ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Spune-i ce simti. Poate ii e dor de tine si asa crede el ca-ti arata asta. Timpul fiind foarte scurt iar intalnirile mai rare poate asa te iubeste el... daca nu vorbesti cu el nu o sa stii mai niciodata.Noi ne dam cu parerea dar nu stim niciunul ce e intre voi, cum si cat va iubiti.Bafta!

| neutrino a răspuns:

Pentru el, nu esti buna decat pentru sex. Totusi, daca nu te doreste nici pentru sex de mai multe ori pe saptamana, inseamna ca faci parte dintr-o lista si numai doua ore esti programata.

| Azµre a răspuns:

Spune-i mai aveți și un an de zile... doamne cum să taci din gură!

| h3r a răspuns:

Nu sunt comuniști copilă dragă, știu doar ce au la casă.
Și știu ei bine!
Cât despre inculpat, pentru păsă stă cu tine.
Ăla mai prost! Ce vede, habar n-am?!

| sensualus a răspuns:

Mda. si cand o stai cu el o zi intreaga si n-o sa te... deloc, atunci cum o sa te simti? pai ce sa faca patimasu iubirel daca te vede doar 2 ore? solutia ar fi sa-l pui sa faca clatite pe burtica ta si intre timp sa vorbiti despre viata si evident in timp ce te... sa savurezi un film romantichappy

| KaterinaРомановский a răspuns:

În 2 ore numai sex faceți? Atât? De ce nu îi propui să ieșiți undeva, să vedeți un film, ceva. Ai încercat să îi propui și altceva și te-a refuzat?
Spune-i o dată că ești în acele zile și te simți rău, te doare burta și nu poți și vezi cum se comportă. Dacă te înțelege e ok, dacă începe să facă figuri, atunci e clar de ce stă cu tine...

| Miky1 a răspuns:

Asta nu e o relatie.E doar o traire de moment.Nu va merge mult

| Miky1 a răspuns:

Cauta alta alternativa

| BndVictoria a răspuns:

Asa am avut si eu un prieten. Exact la fel xa tine, ma lasa 2 ore duminica si tot asa faceam sex cand ne vedeam si atat.Eu aveam doar 9 luni cu el si pana la urma nu ne-am mai inteles...pentru ca eu I-am spus ca nu imi convine si I-am explicat si atunci a inceput sa zica ca am pe altcineva si din astea si ne-am despartit.Incearca si tu sa ii zici ce ai pe suflet.Succes!

| Emmy125 a răspuns:

Si eu ma intalnesc cu prietenul doar o data pe saptamana si stam vreo 2-3 ore. Chestia la mine e ca inca nu s-a ajuns la asta dar nici mult nu mai e. Cand ne intalnim merg la el acasa si atat si de multe ori as vrea sa mergem si altundeva si sa facem si altceva.
Poate ca nu te vrea doar pentru sex. El ar avea mai mult timp sa va vedeti? In cazul meu nici unul nu poate. cand sunt libera eu nu poate el si invers big grin

| aalakyy a răspuns:

Incearca cu sexu so mai rariti sap sa vezi cum se va comporta. sa vezi daca intr-adevar ii iubire sau nu

| anca299 explică:

Am mai vb cu el pe tema asta ..si mi-a zis ca ii lipsesc si ca ma iubeste.iar atunci cand l.am respins mi-a zis ca nu il mai iubesc.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru anca299):

Ce infantil e el.
procedeaza cum ti-a zis katrina. si incearca sa vb si cu paritii. spune-le de el si zi-le ca daca nu vor sa incepi sa chiulesti de la scoala si sa faci alte rele sa te lese mai mult timp sa iesi si cu el si cu prietenele.traim in societate ca sa socializam, e totusi o nevoie.cand te vor lasa ei sa iesi in lume ai sa fii o salbaica si n-ai sa te descurci singura.