| Stefania123 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 4 ani. Nu am facut dragoste pana acum... S`ar putea sa ma insele? :-ss Nu stiu cum, dar stam non stop impreuna. E mai timid de genu`lui si nu mi-a cerut sa o facem. :]

P. S: Eu am 18 si 9 luni, iar el 19.; d [daca conteaza si asta. ]

Mersi mult.

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu vrei să ei viață sexuală, cu el acum? Sau vrei acum, să ai viață sexuală la modul general? Sau te gândești că dacă nu faceți sex nici acum, își va găsii, totuși, pe alta, cu care să facă sex? Dacă nu face sex cu tine și trăiește cu alta, nu te înșală, că de fapt, nu este cu tine. Tu ești una, care stă aiurea, pe capul lui. Știi totul despre cum, trebuie evitată o sarcină? Ce mijloace de protecție anti sarcină, veți folosii, după ce începeți să faceți sex? La ora asta, faceți sex oral unul altuia? Sau numai el ție? Sau numai tu lui? Sau nu faceți sex oral, de loc, acum? Poate el vede, în tine o bună prietenă, dar nu o femeie. Cred că tot tu ai pus o întrebare asemănătoare și eu ți-am scris, că nu exclud, că are pe alta, sau o altă fată, a pus o întrebare asemănătoare? În privința metodelor anti sarcină să nu îmi spui de prezervative, care se mai și rup. Ce alte metode sigure, anti sarcină, veți utiliză din punctul tău de vedere?

| ana_2556 a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat, nu cred ca te inseala. Dar daca tu vrei sa faci pasul asta cu el, nu astepta sa iti ceara sa faceti dragoste. Preia tu conducerea, si cand sunteti odata singuri acasa, cand va sarutati mai pasional, peste tot, va mangaiati, da-i tricoul jos, spune-i sa te dezbrace si tot asa. Lasati lucrurile sa curga.
Acum intrebarea mea e, daca sunteti de atat de mult timp impreuna si sunteti amandoi trecuti de 18 ani si stati mai tot timpul impreuna cum de nu s-a intamplat? Nu simtiti atractie unul fata de celalalt? Nu sunteti niciodata singuri? Sunt curioasa doar, daca nu vrei nu imi raspunde. take care happy

| Muppet a răspuns:

Dacă te iubește cu adevărat nu te înșală. Gândește-te și tu ce ar câștiga el cu asta. Mai mult ar pierde și tot pe el l-ar durea dacă ii pasa de tine. Eu i-am pus întrebarea asta prietenului meu blushing și asta mi-a răspuns happy

| AlysaAly a răspuns:

Nu conteaza varsta, daca baiatul nu a vrut sa o faceti pana acum inseaman ca nu astepta asta de la tine si ti-a demonstrat ca te iubeste, daca el nu a vrut nu inseamna ca te inseala, tine mult la tine da poate ca se gandeste sa nu-ti faca probleme tie sau piate i se pare jenat sa-ti spuna, acest lucru se face doar cand sunteti aman2 pregatiti, eu asa cred, daca te insela nu statea cu tine 4 ani de zile, daca vrei si esti pregatita puteti incerca, iti pot da mai multe detalii in privat.

| Marcelino a răspuns:

La 19 ani fara sex? Nu prea cred...Ori te inseala constant, ori e genul de tip imatur care o arde pe porno si ii e teama sa-ti spuna fanteziile lui ca nu cumva sa il crezi un retardat si sa il parasesti.Iar tocmai gandirea aceasta il transforma in retardat.

| georgy7165 a răspuns:

Nu te insala si ar trebui sa fi fericita ca ai un prieten care te respecta si nu vrea doar sex de la tine.

| eye5779 a răspuns:

La 19 ani fara sex, AOLO cum naiba sigur te insala. daca chiar te insala despartete de el baftabig grin

| fifastyle a răspuns:

Nu te inseala, din moment ce iti petreci mai mult de 5 ore cu el pe zi nu te inseala.
totusi e posibil sa o faca (doamne fereste) datorita lipsei sexului in relatia voastra. O fi el timid sau poate asteapta sa ii propui tu acest lucru. incearca sa te apropii mai mult de el si poate va veti si casatoriwinking. mult succes.