| Criastina13 a întrebat:

peste 2 saptamani eu cu iubitul meu facem 6 luni de cand suntem impreuna. Si ma gandeam sa cumpar un set de 2 bratari pe care sa scrie ceva dragut. Stau in jurul Bucurestiului.Si vreau sa stiu unde le-as putea face si sa fie la un pret pana in 60 de lei ambele bratari.

Răspuns Câştigător
| CrissCr a răspuns:

Buna! In Afi gasesti un fel de stand unde personalizeaza si iti ajung banii.Bafta!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te sfatuiesc sa renunti macar pana cand faceti un an, iar cu maxim 60 de lei nu poti cumpara decat niste tinichele.

| Dugalle a răspuns:

Lasa 6 luni ca nu inseamna mare lucru. Acele 6 luni le cam poate avea oricine.

| Dugalle a răspuns (pentru Dugalle):

Nu de alta dar dai banii degeaba.