| HelpMePlease343 a întrebat:

sunt impreuna cu prietena mea de 3 luni si totul mergea perfect, pana ieri cand am iesit si in statie se purta asa rece cu mine, abia ma lasa sa o iau in brate si ea nu ma lua si de ieri se poarta foarte rece si se enerveaza din orice chestie. Ce crezi ca s-o intamplat? :-s

11 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Poate avea zilele rosii.multe fete devin mai reci si mai iritate din cauza asta.
ar fi bine sa o intrebi pe ea

| neutrino a răspuns:

O relatie poate dura o zi, doua, o luna, un an, dar oricum are si un sfarsit. La voi a tinut trei luni.

| Azµre a răspuns:

Întreab-o!

| Oana92 a răspuns:

Pai intreab-o pe ea, comunicarea e cheia unei relatii fericite. Poate a avut doar o zi proasta sau poate i-ai facut ceva gresitbig grin

| Cristiann25 a răspuns:

S-a indragostit de altul ce e greu de inteles?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pe altcineva sau e in curs sa aiba pe altcineva. Comportamentul asta e la fel de vechi ca si omenirea, cand un partener gaseste pe altcineva devine rece si apoi incearca sa gaseasca cat mai multe defecte la actualul partener ca sa poata avea constiinta impacata atunci cand il va parasi pentru noul partener. Bafta cu telenovela.

| SebastianCMT a răspuns:

S-a plictisit de tine!

| xZIonutZx a răspuns:

Sincer ca`ti spun dar cam aici se termina asa zisa voastra poveste de dragoste happy, mult succes in cotinuare

| becky2000 a răspuns:

Pai nu stiu mai vorbeste si tu cu ea, poate ca o sufoci.Las ca te descurci tu.

| nokt a răspuns:

Are pe altul. Exact asa am patit si eu. Chiar a 2 zi, dupa ca s-a comportat asa, am aflat de pe net ca are pe altul. A pus pe net ca e in relatie cu altul fara sa imi dea vreo ecplicatie. E tare greu sa intelegi fetele astea.

| Giulia_Halasz_1989 a răspuns:

Nu crezi ca e mai simplu sa o intrebi? Noi degeaba ne dam cu presupusul... Sper sa rezolvi!