| FlorinMarius123 a întrebat:

Sa incep, am o prietena mai mica ca mine cu 2 ani suntem impreuna de 2 luni cam asa, si nu stiu parca in ultimul timp se poarta mai rece, adica ieri seara cand ne-am vazut imi spunea ca este foarte obosita cu toate ca nu ne-am mai vazut de 3 zile. si ieri cand am sarutat-o ea nu m-a luat in brate ca de obicei, oare ce se intampla s-a plictisit de mine, adica mna ii scriu si nu se uita la mesaj s-au raspunde foarte greu. ce sa fac, tin la ea foarte mult... o plac foarte mult dar nu stiu ce sa fac, m-a vazut suparat si m-a intrebat ``ce s-a intamplat `` si i-am zis ca ma gandeam la ziua in care imi vei spune pa, si ea a spus ca trebuie sa traiesc prezentu`. Ce sa fac, de fapt ce inseamna ce face ea?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ei i-au zburat fluturasii din stomac si inca nu are curaj sa-ti spuna adevarul. Aceasta relatie nu mai poate fi salvata.

| RainmakerX a răspuns:

Probabil ca este plictisita in acest stadiu al relatiei...fii mai dragut cu ea,un pic mai afectuos, scoate-o la un suc, mergeti prin parc, la o prajitura, la cinema, undeva... Concluzia este ca trebuie s-o scoti din casa si s-o duci undeva unde sa va distrati. Este plictisita de relatia voastra si s-a saturat de acel numar de mesaje fara rost. Vrea sa avansati un pic sau sa incheiati cu relatia.
Eu asa cred.Da-i flori din cand in cand (sau bomboane, ce ii place numai tu stii...) si fii afectuos (mai mult ca de obicei dar nu exagerat)
Bafta!

| Melonnn a răspuns:

Hei.
Cu tot respectul esti foarte fraier, nu trebuie sa o intrebi sau sa ii spui daca are de gand sa te paraseasca!

scoate-o undeva, la ciema, doar voi doi.

da-o sa rada, mult, daca ai masina du-o intr-un loc ferit de lume, baga si tu 180 pe ora hahha
fa o nebunie ceva.dar nu o omora. laughing nu fa accidente.
aranjeaza-te, ca sa vada ca te-ai facut mai frumos laughing

vezi tu. daca nu, nu insista!
esti prost, o pierzi!

succes!

| FlorinMarius123 explică (pentru Melonnn):

Am 15 ani si ea 13... nu am masina

| Claudiu_Chelcea_2001 a răspuns:

Singurul raspuns este:"Cadouri"
Ofera-i un cadou, scoate-o la o intalnire...

| FlorinMarius123 explică (pentru Claudiu_Chelcea_2001):

I-am luat un trandafir, a spus ca este foarte cut, adica dragut :3, ok mersi am sa incerc

| Claudiu_Chelcea_2001 a răspuns (pentru FlorinMarius123):

Fara suparare, trandafir trandafir, e dragut dar, nu stiu.
Eu ti-as sugera sa ii dai un buchet de flori si o ciocolata sau o intalnire la un restaurant elegant.Mai poti incerca sa o scoti si la cinema.

| Tudose_Luminița_1999 a răspuns:

Hei! Probabil că este mai rece cu tine pentru că ai suparat-o cu ceva... încearcă să vorbeşti cu ea despre lucrul acesta şi o să vezi ce se întampla mai departe.Comunicarea intr-o relaţie este foarte importantă! Mult succes!