| Shalida a întrebat:

M-am certat foarte tare cu ai mei pe seama ca ma droghez. desi nu e asa de fapt odata a fost ce a fost si acum iar imi aduc aminte. ar fi bine sa plec de acasa?

Răspuns Câştigător
| valyalexia a răspuns:

Incearca sa le castigi increderea si sa fii mai deschisi cu ei si asa o sa isi dea seama ca nu mai faci acel lucru stupid. Daca parinti nu sunt dificili or sa te inteleaga. Totul este sa ai incredere in tine si eu am plecat de acasa de 4 ori si nu a fost de mare folos nu am facut bine ce am facut dar m-au inteles.ai grija la decizia pe care o iei:*:*:*

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Àr fii bine sa te calmezi si sa-i faci pe parintii tai sa aiba invredere in tinE! FUGA de acasa nu-i o solutie!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

A lor tai o sa le treaca cu timpul!
Incearca sa-ti cer iertare, fiindca ei se gandesc mult la tine si la sanatatea ta!
Nu te mai droga! Pentru tine o sa faci asta!
Nu pleca de acasa, ar suferi mult parintii tai!

| alexandraMD a răspuns:

In nici un caz nu ar trebui sa pleci de acasa.Incearca sa le explici parintilor tai ce se intamplacu tine si vei vedea ca vor intelege in cele din urma si daca ai nevoie, cu siguranta te vor ajuta! In caul tau cred ca trebuie sa comunici mai mult cu parintii tai