| Eusuntalacare a întrebat:

Buna,sunt in saptamana 7(si 5 zile) de sarcina,si azi am avut dureri de spate si de burta,am mai avut pana acum,dar am sesizat si o scurgere maro azi, ceea ce ma îngrijorează foarte tare, este normal? Poate însemna un pericol pentru sarcina? Vi s-a intamplat? La ginecolog pot ajunge lunea viitoare! În continuare ma doare burta...

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic ginecolog si acesta iti va spune care sunt cauzele durerilor de spate si a burtii.

| Oana92 a răspuns:

Exista si servicii de urgente! Acolo ar trebui sa fii acum, nu pe TPU! Sanatate!

| Nitunitu a răspuns:

Fereste-te sa faci efort mare in principiu. Mergi la medic

| Neoriginalitate a răspuns:

DU-te la un medic, dupa cum si Oana a zis, ei stiu, nu sta!