| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete.

De sambata pana joi la pranz am avut ciclu menstrual, dureri de burta, cosuri, scurgeri rosii. asa cum e normal. faza e ca, de aseara si pana acum am pe absorbant o scurgere maro inchis. Ce dracu am? straight face
Va rog va rog va rog raspundeti-mi, daca vi s-a intamplat si voua!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai nimic, asta indică faptul că menstra este pe terminate. La unele fete/femei menstra chiar așa apare.
Bea ceai de mușețel.
Sănătate!
Pa, pa.

| buzeduulci a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Multumesc frumos!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru buzeduulci):

Bună din nou.
Cu multă plăcere și altă dată să-ți mai fiu de folos.
Numai bine.
Pa, pa.

| buzeduulci a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Va pup si noapte buna! ^,^

| buzeduulci a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Acum nu mai am nimic. big grin multumesc mult mult mult de raspuns!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru buzeduulci):

Sa fii iubita!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal, stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Aşa este când se termină menstruaţia, e ceva normal, nu-ţi face griji.
Te pup!

| inconscient a răspuns:

Sunt "resturi", daca intelegi ce vreau sa spun! Nu-i grav, si mie mi s-a intamplat!

| buzeduulci a răspuns (pentru inconscient):

Sper! as muri daca as fi... sad

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru buzeduulci):

Ti-ai asumat riscul; orice placere se plateste.

| buzeduulci a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

CE?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru buzeduulci):

Nu spui ca ai facut sex si-mi cer scuze.Pup si eu, buze duuuuuuulci, in somn.