| Cristina_6184 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat care dupa parerea mea nu merita afectiunea mea. Am asteptat sa isi termine relatia cu o fata timp de 4 lunii dupa care am fost impreuna timp de o luna. Ne-am despartit iar el a incercat sa aiba relatii cu mai multe fete dar ele nu cred ca il placeau si imi erau prietene si l-au refuzat.Acum si-a gasit o fata care tine la el, iar el tine la ea cu siguranta mai mult de cat a tinut la mine si asta se vede. Eu am devenit prietena cu iubita lui si fata este super detreaba insa sunt putin geloasa pe ea. El insa nu ma lasa sa il uit face tot felul de chesti prin care ma face sa tin la el. Voi ce credeti daca nu m-ar iubii mi-ar mai da atentie?

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Incearca sa il uiti, nu are rost.Un baiat care face chestii de genu le face doar pentru a fi placut de multe fete ca sa para macho.El o iubeste pe iubita lui, nu pe tine.Nu lua in seama toate gesturile lui si arata-i ca nu iti pasa deloc de el, poate se va intoarce roatawinking

| dyyva a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te injosesti in fata lui si sa pari indiferenta. fii si tu indiferenta cateva saptamani si daca el te iubeste o sa vezi ca o sa se dea el la tine

| sonya69 a răspuns:

Ce face el este un fel de santaj...Nu merita afectiunea ta pentru ca iese si cu alte fete doar pentru a te face geloasa. Incearca si tu sa il faci gelos cu alti baieti si vezi cum reactioneaza. Atunci iti vei da seama daca merita sau nu.