| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Sunt într-o relaţie pe internet, de aproximativ 4 luni, pană acum ne-am văzut de 3 ori happy.
Următoarea noastră întâlnire este de paşte, când am hotărât să facem pentru prima dată dragoste, de când suntem impreună.
Întrebarea mea ar fi, cum să mă comport în pat? Înainte să ajungem în cameră? Nişte sfaturi?
[ pentru niciunul dintre noi nu este prima dată când o facem ]
Apropo :
- nu este distanţă mare între noi. Eu stau în Constanţa, el în Bucureşti.

Răspuns Câştigător
| Valleria a răspuns:

Uite ca o relatie pe internet e mult mai puternica decat una in care te vezi in fiecare zi. Stii vorba aia.''mai rarut si mai dragut''

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte dificil sa faci sex cu o persoana practic necunoscuta, de care nu te leaga absolut nimic. In general reusesc asta numai profesionistele si la ele ar trebui sa cauti sfaturi despre cum sa te comporti. Nu prea iti poate oferi sfaturi o femeie care a facut in viata ei doar dragoste, cu parteneri cunoscuti, cu care avea o relatie lunga, bazata pe sentimente, intimitate, respect, etc, fiindca in sexul ocazional regulile sunt cu totul altele. E important sa nu ii dai cumva senzatia ca este ceva serios, sa nu lasi nici un sentiment sa transpara, sa te comporti ca o profesionista care cauta doar propria placere si nu se lasa nicium implicata la nivel uman sau sentimental.

| mona a răspuns:

Comporta-te cat se pare de natural, restul va decurge normal

| h3r a răspuns:

Vă grăbiți, nu vă cunoașteți fizic prea bine, nu sunteți obișnuiși unul în preajma celuilalt, iar ăsta e o piedică pe care n-o vedeți.
Trebuie să vă obișnuiți, chiar dacă nu este pentru prima dată pentru voi.

Mă rog, cum să te comporți știi...mai lipsește doar să vă protejați.
Sper doar că ești sigură.

| Dariusuu a răspuns:

Comportă-te foarte normal, fii tu însuți.
Și nu uitați să folosiți prezervativul!

O zi frumoasă îți doresc.

| raluk27 a răspuns:

Pai daca nu e prima data, de ce intrebi?
Te porti ca si data trecutahappy

| BlitzkriegJack a răspuns:

V-ati vazut de 3 ori si deja vreti sa faceti sex?

Ma rog, nu e treaba mea. Nu trebuie sa te ingrijorezi, si baiatul se gandeste la acelasi lucru.

| maryus83 a răspuns:

Vrei sa faci dragoste sau un film pentru adulti de iti trebuie scenariu?

| Trrranquila a răspuns:

Te porţi normal.

| DaRcKcOry a răspuns:

Te cheama Cristina si pe el Andrei?

| DaRcKcOry a răspuns:

Intrebarea ei e ce sa faca nu sa-i ziceti altceva...