| SlowLikeSnow a întrebat:

sunt intr'o situatie ff nasoala...acum 3 luni am fost cu un baiat e care nu imi placea asa de tare, la o luna ne'am despratit adica eu am spus "punct". dupa vacanta de iarna am observat ca se cam "da" la o fata din clasa de la noistraight face pe care eu banuiam ca o place de cand eram impreuna.Am senzatia ca sunt geloasa adica, atunci cand ii vad unul langa altul mor x-( mai ales ea care e o parasuta care se da la toti baietii("sora'mea")[figurat] si ma dispera ea nici nu stie cum sa atraga mai mult atentia si pune de altii iar el ma dispera se da si la mine si la ea si odata la sms l'am intrebat daca eu si ea am fi intr-un rau si ar avea timp sa scoata doar pe una pe care ar scoate'o prima? si el cica aman2 sau niciuna si mai sp ca tine la mine si nu stiu ce si simt ca si eu il plac si m-am saturat dupa ce ne'am despartit el a vrut sa se bage cu "sora'mea" dar s-a bagat cu alta si asta mi-a demonstrat ca nici nu i'a pasatsaddupa scoala voiam sa mergem in "locul nostru" dar n'am mai fost si la sms a zis "da u voiai sa mergem? ca stii ca eu chiar as fi mers" si nu stiu ce sa mai cred ma exaspereaza complet nici nu stiu ce simt dar nici nu vreau sa'i arat ca sunt geloasa (chiar asa simt ca sunt)imi demonsteeaza incontinuu ca nu'i pasa ce zic si il credeam altfel dar daca ii plac toate sclifositele treaba luicrying...

credeti ca il plac atat de tare?
ar trebui sa vb cu el? despre noi 3? x-(
ce sfaturi imi mai dati?sad
mersi:*

2 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Intreabal si uh: mai baiatule ce ganduri ai? Ma placi sau nu? Vrei sa fim din nou impreuna? Din cate mi.ai povestit uh, tii foarte mult la el si merita sa incerci sa porti o discutie cu el. Daca nu merge cauta altul nu mai are rost.Baftakiss funda?

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai sincer este normal sa stii ca, candva era al tau si acum nu mai este si de aceea simti ce simti este normal dar o sa iti treaca incearca sa gasesti alte ocupati incat sa nu iti mai stea gandul la el