| LoVeIsLiFe a întrebat:

Buna TPUhappy deci uitati cum sta treababig grin:un baiat a vrut sa fie cu mine in vara, ne'am intzeles super ca si prieteni si i'a sp la prietena mea ca ii place de mine si din astea si mie chiar mi-a placut de prietenul lui cel mai bunstraight face si de aceea nu am vrut sa fiu cu baiatul acela.si intr-o seara (cred ca de craciun) m'a chemat jos (fiind vecin cu mine) si a spus sa ne sarutam.eu nu am acceptat sa ma duc. el s-a suparat pe mine si n'am vorbit de la craciun pana acu vineri.am inceput din nou sa glumim ca si in vara, si m-am simtit ft bine in compania lui tot vroiam sa dansez cu el dar n-a vrut ca era obosit si acu pe mess imi scrie si eu sunt confuza.adica nu stiu ce simt ma bucur mult cand imi scrie si povestim si cred ca a inceput sa'mi placa dar in vara nu stiu de ce parca imi era rusine cu el, acum nu stiu ce sa fac sa'i dau de inteles ca vreau sa fim impreuna, dar nu as vrea sa zic ca il plac sau ceva de genul ca mereu merge cu barfa la prietenii lui.deci voi ce spuneti? oare el ma mai place dupa ce l'am refuzat as mai avea sanse?

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai daca spui ca iai refuzat invitatia d a veni la el sa te sarute inseamna ca atunci nul placeai indeajuns sau iti era frica sa nu te emotionezi si sa nu stiu sai musti buza d ex ma rog cred ca ai mai avea sanse dar mai intai vezi cum sar comporta daca ati fi impreuna ca multi dintre baieti fac ceva d genu mama ce misto gata mi-am tras gacik hai sa ma duc la prieteni sa le spun sau gata hai sa neao punem si alte chestii din astea acum u fa ce vrei dar eu te-as sfatui sa vezi d ce este in „stare'' cum s-ar zice si apoi sa te combini cu elwinking sper ca te-am ajutat funda?big grin

1 răspuns:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Daca tot te mai baga in seama inseamna ca te place ink... da'i de intzeles ca il placi sh u sh poate cine stie. o sa fiti impreuna