| ღAleKrissღ a întrebat:

Sunt la profilul filologie[engleza]. Imi puteti spune la ce voi da BACul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am dat bacul anul asta. Se da la romana, istorie (obiligatoriu) si a 3a materie este la alegere intre geografie, logica, economie, psihologie sau filosofie.
Oralul se da din romana, engleza si competente digitale.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Nu stiu exact
dar partea buna e ca nu dai la mate:-s

| sweet_1875 a răspuns:

La romana, matematica, Engleza sau Latina dar mai precis latinahee hee

| parecare a răspuns:

Dai la romana, geografie sau istorie (alegerea ta), latina si engleza. si eu sunt exact la acelasi profil :d funda?batting eyelashes:*

| Bella97 a răspuns:

Latinabatting eyelashes