| justme4yours a întrebat:

La profilul filologie bilingv engleza se da bacul la romana,engleza, istorie si o materie la alegere. Puteti sa imi spuneti care sunt materiile din care trebuie sa alegem?

Răspuns Câştigător
| Elly7890 a răspuns:

Scuze bacul se da la romana, engleza, istorie si la la alegere:geografie/logica, psihologie, filozofie sau economie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat filologie si am avut de ales intre: educatie fizica, geografie, fizica, chimie, biologie.

| Elly7890 a răspuns:

Bacul se da la :
1)romana2)engleza3)istorie/geografie
4)latina

| Elly7890 a răspuns:

Ce am zis in prima postare sunt materiile la care dia teza.Eu am terminat liceul anul asta, daca mai ai vreo nelamurire legat de acest profil ma poti intreba ca tto asta amterminat si eu