| anonim_4396 a întrebat:

Bunacryingsunt mai trista ca niciodatasad Nu pot sa uit o relatie de 11 lunisadnu pot oricat m-as stradui. Ne-am certat si el a stat cu fosta, eu cand am vazut am ramas blocata, nu-mi venea sa cred ce vadsad O tinea in brate, o saruta... iar mie mereu mi-a jurat iubire, si am facut pana si un juramant el spunanadu-mi: "nu ne vom desparti niciodata si chiar daca va fi sa ne certam, dupa o zi/ o saptamana/o luna/un an, noi tot amandoi vom fi"crying Cand am vazut ca sta cu ea, l-am sarutat pe prietenul lui si am stat cu el. A doua zi m-a intrebat pe mess "cf" de 2 ori si m-a sunat insa nu i-am raspuns. Am iesit cu acel baiat la un suc, unde era si prietenul meu (fara aia, desi era acolo n-a bagat-o in seama) Stateam fix in fata lui cu prietenul lui, iar el era mai trist ca niciodata, aproape ca plangea! M-am simtit atat de prost, pentru ca toti care il cunosteau radeau pe seama ca ce prost a fost ca a ramas singur. Am plecat acasa, el i-a zis unei prietene de-ale mele ca nu se astepta sa-i fac asta, ca el cand a stat cu fosta era beat si ca azi vroia sa se impace cu mine daca nu ieseam cu altu', dar ca acum dupa ce s-a intamplat nu vrea sa mai auda de mine a zis ca nu poate sa ma mai priveasca in ochisad Mai rau e ca m-a sunat aseara sa ma amerninte ca e posibil sa ma bata:O:O:Osi sa am grija cum vrb cu el, ca o sa platesc pentru ce am facut si ca am fost singura fata care i-a facut asa ceva. Nu stiu ce sa credcrying(m-a uitat atat de repede?thinking El asa zice. oare ma uraste? am incercat sa vrb cu el insa nu vrea, i-am tr msj, dar mi-a zis ca n-are nevoie de msj melecrying
Oare mai este vreo sansa de impacare? desi nu prea cred:-s
Asta nu e prima oara cand face chestia asta, sa se duca la fosta, asa a facut de multe ori si eu l-am iertat, dar n-am indraznit sa stau cu altcineva
Scuzati >>romanul:":"Ast raspunsuri...sunt prea dezamagitasad
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| noname4me a răspuns:

Bai alexa.cum sa-ti zic eu.E un prost pentru ce a facut si tu esti o fraiera ca ai trecut cu vederea asa cva.cand se duce la alta.du-te frate thinking ramai cu aia.si dupa vine la tine ca vai ca te iubeste.ma iubesti stai cu mine nu ma lasi si mergi la altawinking asa sta treaba.si u ce *** ai avut in cap cand te-ai sarutat cu prietenu lui? pentru c ai facut-o? sti e vorba aia razbunarea e arma prostului? asa estewinking nu trebuia sa faci asta.dar daca ai facut-o asta e.sanse de impacare sunt.nu`l mai cauta deloc! o sa ii vina si lui mintea la cap la un momendat.cand te cauta daca te cauta sa faca figuri ii inchizi daca dai de el pe strada si face figuri pleci.indiferenta doare cel mai tare si el o merita din plinwinking fi tare si ai rabdare si da impresia ca nu mai vrei sa auzi d el dar nu mai umbla cu altii.si o sa fie bine o sa se intoarcawinking succes happy

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu merita sa-l ierti. el te-a inselat de atatea ori si beat beat. juramantul e juramant! mna acum sunt posibilitati mici sa ajungeti pana la casatorie dar Nu te merita! Aiv rut sa-l faci gelos odata si... ti-a sarit in cap. Daca tu ii sareai de atatea ori de cate te-a inselat el cred ca nu mai avea cap acum.laughing Nu merita sa plangi, sa fi trista pentru un asemenea om.Mai ales sa iti spuna ca o sa te bata te ameninta. El nu are putin respect fata de tine.Nu-i mai acorda atentie si gaseste-ti un prieten care te meritahappy si sa-ti dovedeasca ca te iubeste si ca e fideltongue Nu trebuie sa fi cu toti `gandacii` de la coltul bloculuiwinking Bafta. Fundita?

| niki a răspuns:

Ai procedat f bine! te-ai razbunat dar daca vrei alta relatie lasa-l pe domnu " prieten" si cauta altul sau ignora-l un timp pe prietenul tau si sa vezi ca se va calma. te iubeste si e normal ca e suparat dar e fff bine ca i-ai platit cu aceeasi moneda ca sa vada si el cum te-ai simtit tu de fiecare data! daca vrei sa continui cu el, stai singura un timp si ignora-l, lasa-i timp sa se linisteasca! si va fi bine!