| anonim_4396 a întrebat:

sunt minora, dar din pacate iubesc un barbat casatorit.totul a inceput intr-o zi cand eram acasa la ei(casa lui si a sotiei)el mi-a cerut nr de telefon, am ramas uimita ma gandeam "dc mi-o fii cerut nr, ca oricum nu o sa vorbim"in fine. dupa cateva zile a inceput sa-mi dea mesaje cu ce fac, cum stau cu dragostea si cand ii spuneam ca sunt singura imi spunea "ce bine, ca as fii fost gelos"eu luam totul ca pe niste glume.pana intr-o zi cand insista cu un pupic pe gurita, am luat-o tot ca pe o gluma, dar el zicea ca nu glumeste, imi spunea ca ma place ff mult, incat v-om vedea ce va fi intre noi, etc.deoarece imi placea asa mult am acceptat. Ne-am intalnit, am ramas cu clipe de neuitat, mi-a daruit multe saruturi pasionale, ma strangea foarte puternic in brate, statea numai lipit de mine si ma mangaia cu atata tandrete.inca mai vorbim, prin mesaje, la telefon, pe mess. dar doar cand nu e sotia sa acasa.trebuia sa ne mai intalnim dar de fiecare data s-a ivit altceva, incat n-am mai putut. zilele trecute i-am vazut impreuna, am vorbit cu ei, el cand m-a vazut din masina imi fcaea cu mana si imi zambea atat de frumos, ma inebuneste zambetul lui, apoi cand a coborat mi-a dat si un pup intens dar pe obraz. oare e adevarat ca ma place? sau doar isi bate joc? al are 25 de ani, in vara au facut nunta.nu au copii.vine destul de des impreuna cu sotia sa si socri la mine acasa.ne ajuntam intre noi. aa, am uitat sa spun ca nu mi-a cerut sa ma culc cu el, stie ca nu as accepta si uneori imi spune "ce rau ca esti minora" cand e langa mine nu rezista fara sa nu ma atinga.

Răspuns Câştigător
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Clar nu isi bate joc de tine.
Asculta: daca isi batea te obliga sau iti cerea neaparat sa te culci cu el...este un om bun si sincer si este de admiratm, vezi ce iese insa, daca e mai mare ca tine cu peste 7 ani las-o moarta.7 ani e ok.dar mai mult, renunta!

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ar fi fost culmea sa-ti fi cerut sa te culci cu el si tu sa fi acceptat.tu nu intelegi ca e o prostie totul? Nu intelegi ca el e casatorit? Este un magar care poate sa-si insele sotia in orice moment, dupa cateva luni de la casatorie, un om de nimic. In curand, poate deveni si pedofil. Ti-ai dori ca viitorul tau sot sa procedeze ca el?

| RyanGeorge a răspuns:

Zapacita tu ce intelegi prin asta
"nu mi-a cerut sa ma culc cu el" si alta faza care se leaga "ce rau ca esti minor" (adica daca nu erai minora mama mama ce ti-ar face in pat, deci cei casatoriti nu s-au casatorit degeaba si iti zice baiatu ca acel tip de 25 ani nu isi va lasa nevasta pentru o aventura cu tine sau de ce nu o relatie cu tine mai ales ca iti cunoaste familia + ce o sa zica ai tai cand vor afla? asa fa fetit-o in locul tau ii trimiteam un msj lung pe tel cu "lasa-ma in pace. "

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Cum să nu te placă Zapacita? Dar de iubit își iubește soția. Tipul e pervers. Eu spun să te oprești aici și să nu îmbeți cu apă rece. Tu ai să suferi, el are viața lui, visurile sale, familia sa. După ce ai să te maturizezi ai să înțelegi mai bine ce vreau eu să scriu aici. Schimbă-ți numărul de telefon, uită-l!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Draga mea Zapacita, nu am de gând să te îmbrobodesc și iartă-mă dacă mesajul meu te va deranja. Îți scriu pentru că am o vârstă la care aș putea să-ți fiu mamă, pentru că sunt soție, pentru că sunt femeie, pentru că am fost și eu tânără... Te implor nu mai continua relația asta deja viciată. Sper să asculți de sfaturile tuturor celor care te îndeamnă să renunți la tipul însurat. Îți va lipsi, vei suferi, dar nu atât de mult. Imaginează-ți că și ție ți se poate întâmpla, peste ani la fel... cum ai reacționa? Nu e bine să încalci legile nescrise ale firii, Zapacita. Umple-ți timpul cu altceva, uită-l, te rog! Mari succese!

| Foca a răspuns:

Buna. Dupa Parerea mea... Nu este bine ce faci. Nu este bine sa te bagi peste ei, strici casa omului. El poate o sa inceapa sa te iubeasca cu adevarat, si dupa o lasa pe actuala si te ia pe tinestraight face. Acuma nu stiu faci ce vrei dar mai bine ia-ti un gagik mai micut de varsta talove struck si gta.In al doilea rand el vrea de la tine petru inceput doar S.x Asta e sigur si nu ai cum sa ma contrazici. Prin ce face al acum, din cele povestite de tine incerca sa te atraga :* dar tu daca o sa cazi in plasa va fi cateva partide si dupa sad. Asa va fi iti zic sigur.
Asta tu Hotaresti. Din ce face el aici nu e uman atata timp cat are o sotie. Ramane la aprecierea ta:*
Succes.
Ciaowinking

| AndaWest a răspuns:

Tipul nu doar ca e pervers,e si pedofil si mincinos,as fi curioasa cati ani ai tu de accepti asa ceva,si nu te gandi ca saruturile alea pasionale vor ramane doar saruturi,el vrea ceva mai mult decat atatstraight facear trebui sa il indepartezi urgent si sa vezi comportamentul lui, mie nu mi se pare ceva normal chiar deloc, in primul rand pentru ca e insurat.de ce s-ar da la tine? dragoste fulgeratoare? vino cu picioarele pe pamant ca e mai bine...

| NoChanceForUs a răspuns:

Stii,stateam dormind pe mine in ore si m-a lovit in dentrite maxima: "Sexul pe gratis e misto!"

| NoSmile a răspuns:

Am uitat sa spun ca nu mi-a cerut sa ma culc cu el, stie ca nu as accepta. atunci cand este langa mine nu poate sta fara sa nu ma atinga.vine des acasa la mine impreuna cu sotia sa.

| Deea a răspuns:

Parerea mea sincer e ca te place! Poate are doar o simpla pasiune pentru tine si ii esti foarte draga. Odata ce e casatorit clar o iubeste e sotia lui. Daca tu crezi ca e bine sa continui asa poti sa faci asta, dar cred ca ar trebui sa te gandesti si la sotia lui putin. Una din voi sigur o sa sufere. Si poate cum umbla cu tine, mai umbla cu mai cateva. Nu poti fi sigura. Offf dragostea asta. Oricum bafta!

| OnnySky a răspuns:

Este putin ciudat, tu cati ani ai? Eu una cred ca are nevoi de o amanta si scuze da trebuie sa zic de o fraiera cu care sa stea cand nu este nevasta lui...

| Myforyou a răspuns:

auzi si tu cu un barbat însurat off doamne iubirea asta tu nu te gandesti fetito ca si tu cand o sa fi casatorita si sotul tau te-ai însela cum te-ai simti cautati pe altcineva uita-l chiar daca doare cu timpul o sa vezi ce e bine si ce e rau în asta însa un singur lucru îti pot spune uital el poate chiar te iubeste si tu pe al dar are o SOTIE deci o iubeste mai mult pupici

| somebody19 a răspuns:

Interesanta poveste ce sa zic..doar ca ai grija ce faci, indiferent cata dragoste iti arata, intotdeauna ramai pe planu 2..pentru ca are o sotie.considera'te norocoasa ca nu au si copii.ti'o spun din propria experienta

| andreea_8836 a răspuns:

Nu e bine ce faci, ar fi mai bine sa gasesti un baiat de seama ta sau cu cativa ani mai mare, gandeste-te ca el deja are o sotie. poate vor urma copiii.e foarte ciudat. poate o sa iti dai seama singura mai incolo! ai grija de tine! pa:*