| Roxxy22 a întrebat:

Sunt noua am si eu o intrebare Cum pot sa uit, sa nu ma mai gandesc la o persoana pe care o iubesc de 3 ani jumate?
Il iubesc enorm, in tot acest timp ne-am vazut,.el m-a ajutat sa trec peste o relatie si m-am indragostit nebuneste de el.
Am incercat sa il uit iesind cu alti barbati dar nu ma atrageau sub nici o forma si nu am vrut sa fac pe altii sa sufere asa ca m-am oprit sa mai ies.il iubesc pe el si doar atat
Niciodata nu ne-am certat cand eram face to face, nu prea comunica daca incerc sa vorbesc de noi doi zice ca intre noi este doar sex si atat.
Povestea e lunga am momente cand imi e bine dar am cateva zile efectiv nu mai pot plang mii rau il vreau inapoi ma gandesc la el non stop... ajutati-ma sa il uit va rog va implor

1 răspuns:
| pupuproblema a răspuns:

Timpul vindeca toate ranile! Nu poti sa il uiti asa de usor...mai bine ia-ti un animal te va face sa nu te mai gandesti atat de mult la el!