| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua pe aici! Am nevoie de un sfat.Am avut o relatie de 1 si jumate cu un baiat mentionez ca e coleg de clasa ne-am certat si nu am vorbit un an si ceva si intr-o zi si-a cerut scuze si a spus ca ii e dor de mine inca tin la el eu as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa ii spun ca inca mai simt ceva pentru el...Ce sa fac sa ii spun ca inca simt ceva pentru el? ..eu de felul meu sunt mai timida.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pentru inceput acceaptai scuzele daca nu ai facut-o deja.si incepeti sa vorbiti l scoala pe facebook poate iesiti si pe afara.Dai de inteles ca il plac nu trebuie sa-i spui neaparat.TU doar dai de inteles si lasa-l pe el sa faca primul pas.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie inca sa faci aceasta prostioara: asteapata-l pe el sa se hotarasca.

| SebastianCMT a răspuns:

Daca ai incredere in cuvintele lui si esti sigura ca ai auzit de la el ceea ce simti tu, atunci poti sa il mai inviti in oras sa mai iesiti, si el se va prinde! Bafta!

| emmaemilia a răspuns:

Spune-i ca desi s-aterminat relatiatu vrei sa fiti incaprieteni, invita-l undevasi discutati, astreapta inca vreo 2 saptamani si dupaspunei ca te-ai indragostit inca o data de el si vrei sa stii dacva el inca mai simte ceva pentru tine